Wpis z mikrobloga

@cin123654: Nie czuję się w żaden sposób oszukany. Na początku zabraniano wychodzić z domu, nosić rękawiczki, maseczki na zewnątrz itd. - no cóż, lepiej dmuchać na zimne dopóki nie wiadomo do końca z czym ma się do czynienia. I tak jest teraz, dalej nie wiadomo wszystkiego o koronawirusie, więc ciężko ocenić jak się będzie dalej to rozwijało. A skoro szczepienie chroni przed ciężkim przebiegiem to jestem zdecydowanie za.
@wuut: po 3 szczepieniach możesz : wejśc do sklepu bez maseczki ? kupic popcorn w kinie ? lecieć samolotem bez obowiązkowych testów ? Miała być normalność

Nie ? Tzn że ciebie oszukali. Ja od początku miałem to w dupie :D - jak kolega siedzaił w domu, ja normalnie żyłem - mnie nie przestraszyli durną gatką w TV - śmiałem się z idiotów zamkniętych w domach
@cin123654: A czemu miałbym wejść do sklepu bez maseczki? Chroni przed ciężkim przebiegiem a nie całkowitym, w nie chcę tego przechodzić nawet z łagodnym przebiegiem.

Jestem za wszelkimi wymaganymi obostrzeniami. W żaden sposób one mi nie przeszkadzają.
@wuut: i właśnie przez takie osoby ten cyrk będzie trwał latami - kolega będzie co 3 miesiące jak baran się szczepił, napychał $$ te osoby co potrzeba, mimo że już wiadomo że szczepienia nie działają tak jak obiecywano.

Widzę że jestem bardziej wolnym człowiekiem niż kolega :D - ja żyję jak przed 2020, a kolega żyje w chorej Nowej Normalności :D