Wpis z mikrobloga

Sprzedałem #kartygraficzne na #olx coś czuję że Szykują się jakieś jaja i wyjebki od kupującego xD Zapłacił z góry przez ich system, ale kasę dostanę po tym jak odbierze. Jakieś rady jak się zabezpieczyć? Mam nagrania z benchmarków i działania

Plusujacych zawołam jak będą chcieli poznać dalszy ciąg tej historii.
trejn - Sprzedałem #kartygraficzne na #olx coś czuję że Szykują się jakieś jaja i wyj...

źródło: comment_1641806329FJkt9bR6ZRjvFjHkSOGPAE.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trejn: Właściwie prawdopodobnie przez olx możesz mu wysłać ziemniaki na obiad. Z czego co wiem jak wysyłasz paczkomatem przez olx to dostajesz pieniądze po zmianie statusu wysyłki na odebraną a nie potwierdzeniu kupującego. Jak się mylę proszę sprostować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trejn: Właściwie prawdopodobnie przez olx możesz mu wysłać ziemniaki na obiad. Z czego co wiem jak wysyłasz paczkomatem przez olx to dostajesz pieniądze po zmianie statusu wysyłki na odebraną a nie potwierdzeniu kupującego. Jak się mylę proszę sprostować.

@LIBED: ja tak kiedyś miałem jak coś kupiłem. Myślałem, że otworzę paczkę, sprawdzę i dopiero klikam, że jest ok i mogą wysłać kasę. Niestety było jak mówisz, w momencie otworzenia paczkomatu dostałem