Wpis z mikrobloga

@Darson666: ja myślałem, że typ odwalił taki numer na przypale jak tych dwóch rusków co wkręciło dudę, a tu kolo poświęcił na przeprowadzenie merytorycznego, nieśmiesznego wywiadu wiecej wysiłku niż ja na jakiekolwiek zadanie w mojej pracy w ubiegłym roku... I to tak, w nic nie wkręcił, niczego głupiego ponad standardową jachirę typka nie powiedziała, po prostu kolo przeprowadził legitny wywiad tylko po to żeby na mirko pochwalić się że jachira myślała
@lexico: @Darson666: typowa manipulacja emocjami xD Nie wiem jakim prawem określiła swoje wypowiedzi jako merytoryczne, bo nie od niej to zależy to po pierwsze, po drugie tak bardzo weryfikuje innych, że zrobili ją w konia, bo wystarczyła prośba o legitymację więc na strasznie trudne zadanie, po trzecie jakby typ co ją oszukał (no, bo ją oszukał bądź, co bądź) powiedział, że robi wywiad dla wykopu to by został wyśmiany i
Za dużo trochę przypadków
- juskoluk (być może Łukasz Juskowiak) od wielu lat ma konto, ale „pranka” robi dopiero teraz
- w sieci od wielu lat są podobne profile juskolaka na insta, TT, YouTube, Facebook
- „prank” został zrobiony 4 miesiące przed publikacją
- „prank” nie jest prankiem, ale dość rzetelnym wywiadem, prowadzonym w dość profesjonalny sposób
- autor „pranka” biegle posługuje się fałszowaniem brytyjskiego akcenty - widać bardzo dobre przeszkolenie
-
Pobierz
źródło: comment_16418253268o7mMjEz6xirJZQZFS9V6F.jpg