Wpis z mikrobloga

@mojnicknawykopie: Nie wiem, na razie napisałem do działu pomocy z grzecznym zapytaniem. Jak sobie będą w kulki lecieli to raczej szkoda czasu żeby znowu prowadzić walkę z ludźmi niestabilnymi psychicznie. Jest trochę lepiej niż na Reddicie ale niewiele patrzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech sobie uciszają użytkowników na temat ludzi alfabetu itp. To wychodzi już na takie poziomy absurdu, że zwykłe usunięcie znaleziska nic nie da.
Jest trochę lepiej niż na Reddicie ale niewiele patrzę


@GodEmperorWasRight: a mnie to bawi. czytałeś "paradyzję"? tu się dzieje to samo. przynajmniej można się pośmiać.

Ziemski inspektor wysłany, żeby zbadać na miejscu sytuację, zastaje świat skrajnie różniący się od tego, co głosi oficjalna propaganda. Wszechobecna cenzura i bezlitosny system wymuszania lojalności zmusza obywateli do stosowania wręcz kabaretowych sposobów komunikacji
@mojnicknawykopie: Nie akurat tej książki nie czytałem. W ogóle chyba Zajdla niczego nie znam ale mniej więcej wiem o czym gadasz i o co chodziło w tej opowieści. A mnie to bardziej irytuje co się dzieje tak szczerze. No ale jak sobie pomyślisz jak wygląda statystyczny tęczoflagowy neuropek to zaraz się sobie uświadamiasz, że ta irytacja trochę bez sensu. Nawet się cieplej robi na serduszku, że jakbym nisko nie upadł i