Wpis z mikrobloga

Jestem zaszczepiony, obecnie przechodzę covid, może właśnie dlatego tak łagodnie, może nie, nie da się tego ustalić. Ale nie o tym. Mam znajomych w pracy niezaszczepionych, mam kumpli niezaszczepionych i nawet mój syn się nie chce zaszczepić, ale nigdy nie myślałem o nich jak o oszołomach, a już na pewno nie chciałem nigdy kogokolwiek stawiać w roli gorszego obywatela. Oszołom to raczej ktoś, kto nazywa innych szczepanami i wylewa swoje urojenia o zaszczepionych publicznie.

Jestem zaszczepiony, jestem przeciwnikiem obowiązku szczepień i jakichkolwiek ograniczeń dla nieszczepionych. Takich jak ja jest pewnie zdecydowana większość, no ale lepiej bić chochoła.

#koronawirus #neuropa #zdrowie
Pobierz lakukaracza_ - Jestem zaszczepiony, obecnie przechodzę covid, może właśnie dlatego ta...
źródło: comment_1641820397Ec1GvCGFdhmAj8pDp5w9Ii.jpg
  • 40
@lakukaracza_: zgadzam się z tym co napisałeś. Tym niemniej @Gon70 sporo racji ma. Podam Ci przykład. Jestem zaszczepiony, chorowałem, mam ten cały paszport z którego nie chce i nie korzystam. Gdy powiedziałem o tym w gronie "covidowych" znajomych, zebrałem niezłą burę. Bo jak to tak można, zaszczepieni mają mieć przywileje! A jak powiedziałem, że jestem przeciwnikiem obowiązku szczepień to już w ogóle było po imprezie. ( ͡° ͜ʖ ͡