Wpis z mikrobloga

ostatnio trafiłem na profile julek weganek na instagramie gdzie panuje moda na czytanie i z ciekawości sprawdziłem co one tam czytają czyli jakie ksiązki i powiem: XD te same julki które psy wieszają na kościele czytają książki typu potęga podświadomości i wierzą w inne gówna typu magiczne czakry czy cokolwiek o czym powie im jakiś guru duchowego rozwoju z obsranych indii gdzie ludzie załatwiają się na ulicach i kąpią się w gangesie xDDD poza tym oczywiście króluje literatura feministyczna i o ile rozumiem czytanie dzieł lewicowych klasyków to one czytają najgorsze odklejki SJW feministek ze stanów no, ale jak coś jest napisane w książce i to zagranicznej przełożonej z angielskiego na polski to na 100 % musi być prawda

#przegryw #p0lka #bekazrozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami
c.....w - ostatnio trafiłem na profile julek weganek na instagramie gdzie panuje moda...

źródło: comment_1641899199ZztELBQxjPA3pjvBAmdp64.jpg

Pobierz
  • 53
panuje moda na czytanie


@chlopak_z_blokow: Mało kto porusza temat problemu: gówno czytelnictwa. Jak czytasz, to jesteś intelektualistą, jak nie czytasz to podludziem. Podczas gdy 3/4 czytaczy, to czytuje gówno kryminały nie odbiegające poziomem od filmów sławnego Patryka...

Możesz mieć milion zainteresowań od kina po konstrukcję średniowiecznych łodzi, możesz i do teatru i filharmonii chadzać kilkanaście razy w roku, ale jak nie przeczytałeś 10 kryminałów to żaden z Ciebie intelektualista( ͡°
@MagicznyPietrek: ale powiedz mi jak mozna logicznie porownac horoskop do swiadomosci samego siebie? do swiadomosci jakis swoich uczuc, mocnych stron, lekow itd do czegos co laczy twoje zycie z gwiazami i innymi bzdurami. Nie widzisz serio roznicy?
@chlopak_z_blokow: A to prawda xD niby niech sobie czytają co chcą ale sory jak wszystkie dziewczyny które spotkałem w pociągu czytały jakieś motywujące gówno albo coś w stylu "jak być zołzą" to XDD W księgarniach też książki stylu 365 dni z chadem na okładce. Serio jest przepaść jeśli chodzi o literaturę między facetami a kobietami w Polsce, za granicą jest lepiej.