Wpis z mikrobloga

ostatnio trafiłem na profile julek weganek na instagramie gdzie panuje moda na czytanie i z ciekawości sprawdziłem co one tam czytają czyli jakie ksiązki i powiem: XD te same julki które psy wieszają na kościele czytają książki typu potęga podświadomości i wierzą w inne gówna typu magiczne czakry czy cokolwiek o czym powie im jakiś guru duchowego rozwoju z obsranych indii gdzie ludzie załatwiają się na ulicach i kąpią się w gangesie xDDD poza tym oczywiście króluje literatura feministyczna i o ile rozumiem czytanie dzieł lewicowych klasyków to one czytają najgorsze odklejki SJW feministek ze stanów no, ale jak coś jest napisane w książce i to zagranicznej przełożonej z angielskiego na polski to na 100 % musi być prawda

#przegryw #p0lka #bekazrozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami
c.....w - ostatnio trafiłem na profile julek weganek na instagramie gdzie panuje moda...

źródło: comment_1641899199ZztELBQxjPA3pjvBAmdp64.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
jest przepaść jeśli chodzi o literaturę między facetami a kobietami w Polsce,


@ApoIIyon: ja rozumiem podbijanie sobie ego, ale to zdanie to kłamstwo xD

bo co czyta przeciętny chłop? w najlepszym przypadku jakiegoś gówno wiedźmina, metro albo biogrofię jakiegoś sportowca xD po takiej lekturze napewno jest wartościowszą osobą xD
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: wszystkie wymienione tytuły/rodzaje są lepsze niż ta kołczingowa papka oraz bycie zołzą więc tak jest o wiele bardziej wartościową osobą. Ja rozumiem że nie każdy musi czytać coś górnolotnego ale serio chłopie bronisz "bycie zołzą" i inne tego typu gówna i dajesz porównanie do fantasy albo biografii? xD zaraz powiesz ze serial na nf jest lepszy niż ten wiedźmin albo inna biografia xD
  • Odpowiedz
@ApoIIyon: jest lepsze, bo ty tak uważasz? xD

beletrystyka typu wiedźmin to po prostu rozrywka, taka sama jak oglądanie serialu/ filmu czy granie w grę na komputerze. ot zapychacz czasu, taki sam jak to bycie zołzą czy tam jakiś harlekin, nie wpływający zupełnie na jakikolwiek rozwój. tak samo biografie - czytasz je, bo interesuje cię osoba o której czytasz.

ludzie by mogli przestać spuszczać się nad samą czynnością czytania książek i
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: XD no tak było ale rozumiem że kolega nie lubi czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz być specjalny bardzo skoro serio uważasz że jak chłop czyta np. biografie lewego czy innego piłkarza dla inspiracji kiedy p0lka czyta jakieś gówno które mówi jej żeby księżniczkowała/baba nie zagaduje pierwsza/tfu patriarchat to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Politeia Platona a zołza/gówno serial na nf to jeden wuj wiadomo
  • Odpowiedz
@ApoIIyon: szansa na to, że chłop będzie czytał dla przyjemności teksty platona jest taka sama jak szansa na to, że babka będzie czytać teksty platona czyli minimalna xD

ale zapomniałem, że wykopki to wybitnie i wszechstronnie wykształceni ludzie, bo CZYTAJOM KSIONSZKI, a cała reszta to debile
  • Odpowiedz
ostatnio trafiłem na profile julek weganek na instagramie gdzie panuje moda na czytanie


@chlopak_z_blokow: Ja od tygodnie nie mogę na YouTube znaleźć fajnego kanału o książkach bo ciągle trafiam na kanały Julek
  • Odpowiedz