Wpis z mikrobloga

#wislakrakow

Luis Fernandez

Zawodnik typu "na dwoje babka wróżyła", ale może w naszym przypadku, "lepszy rydz, niż nic". Szrot? Pożyjemy zobaczymy. Pamiętajmy w jakiej sytuacji jesteśmy, musimy przebierać wśród zawodników, którzy są albo do zabrania za darmo albo za niezbyt wygórowaną symboliczną kwotę, z kontraktem do 15k euro miesięcznie. Łatwo krytykować, ale na prawdę trzeba się sprężyć, żeby w środku sezonu przyszedł ktoś wartościowy lub z potencjałem, nie popełnia błędów ten kto nic nie robi.

https://www.transfermarkt.pl/luis-fernandez/profil/spieler/230212

Co sezon to inny klub, trochę to marna perspektywa, niby 2 lata w lidze greckiej trochę nastrzelał, ale też bez szału. Ten wyjazd ZEA i tylko 2 mecze nie wróżą z niego ambitnego piłkarza, ale widać, że w słabszych ligach trochę lepiej sobie radził, może odpali jak swego czasu Carlitos, co może być kłopotliwe w środku sezonu.

Niestety myślę, że będzie to słaby nabytek, stawiam, że do końca sezonu Ondrasek strzeli więcej od niego.
Pobierz
źródło: comment_1641903887sl5QrU3d1s7GaTQ8TuI1z0.jpg
  • 5
@Serghio:
W Grecji jednak coś strzelał, a to chyba liga podobna do naszej jak nie lepsza. Także pożyjemy zobaczymy, ja wolę takiego młodego gościa co można potencjalnie sprzedać niż powiedzmy Ondraska co miał 1 dobry sezon, a resztę #!$%@? grał
@Serghio na szybko popytałem co to za facet. Zapowiadał się dobrze jednak w 2017 roku zerwał więzadła krzyżowe przez co stracił cały rok z gry. Po powrocie potrzebował trochę czasu by dojść do siebie, po drodze złapał 2,3 kontuzje, które razem wyeliminowały go na ok 3 miesiące(kontuzje nie jednym w ciągu) Transfer do grecki, strzał w 10. Był jednym z najlepszych zawodników w Asterasie, w drugim sezonie bodajże dwukrotnie pretendował do bycia