Wpis z mikrobloga

@rad_kop: Podrzucam cytaty ze znaleziska:

Pfizer’s chief executive has revealed that two doses of its current Covid-19 vaccine offer “very limited protection, if any” against the Omicron variant.

Tu odnosil się do wariantu omicron, a nie do wszystkich wariantów. W tytule jest info, że szczepionki nic nie dają i są nic nie warte, czyli nieprawda.

“The three doses with a booster, they offer reasonable protection against hospitalisation and deaths – against
@CudMalina: skończ pitolić covidziarzu, jeszcze w grudniu trąbili aby brać 3 dawkę bo w 80% chroni przed omicronem, a teraz nagła zmiana narracji, bo w marcu będzie nowa rewizja nowej 3-dawkowej szczepionki:
https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-provide-update-omicron-variant

a warunkowe dopuszczenie obecnych jest ważne tylko do końca stycznia 2022.

W ciula robią ludzi.
@SpasticInk: Ale to nie jest nagła zmiana narracji. Jeśli wchodzi nowy wariant, który się szybko rozprzestrzenia to trzeba się chronić tym co mamy - a mieliśmy dostępna na już 3 dawkę szczepienia. Jednocześnie prowadzono prace nad szczepionką dopasowaną konkretnie pod Omikron, ale wiadomo że te prace będą trwały jakiś czas, potem produkcja i dystrybucja. Skoro mamy falę JUŻ to trzeba się szczepić już a nie czekać sobie 3 miesiące aż będzie
@CudMalina: zmiana narracji jest taka, że najpierw było że chroni, teraz że nie chroni, mieszają już z liczbą dawek i wariantami. Tylko skończony idiota nadal wierzy w tą całą narrację.
To co mnie najbardziej śmieszy, że idzie 3 rok tego cyrku, ja osobiście ani jednej dawki nie przyjąłem, a ktoś będzie mnie nadal straszył hospitalizacją, śmiercią i bóg wie czym ( ͡° ͜ʖ ͡°)