Wpis z mikrobloga

Przez tysiące lat mężczyźni przelewali swoją krew na wojnach po to by kobiety nie musiały cierpieć, po to by nie musiały tego robić razem z nimi. Przez tysiące lat mężczyźni wyruszali z domu na wojny aby zapewnić bezpieczeństwo swojej tradycyjnej rodzinie. Przez tysiące lat mężczyźni ginęli od ciosów mieczem a potem czołgali się pod ostrzałem wroga i będą to robić dalej. Dzisiaj za to wszystko, za ten pot i łzy w podzięce dla naszej płci otrzymujemy systemową dyskryminację i traktowanie nas jak podludzi bez możliwości stworzenia normalnego związku, normalnej rodziny, ale normictwo i tak powie, że to płacz przegrywów.
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #feels #tfwnogf #przemyslenia
źródło: comment_1642033757EctUqEXb0ZEMBnBLhGEkKj.jpg
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Fekalny_okuratnik: większość wojen to były wojny o totalne gówno, wiele było żeby jaśnie pan mógł zrobić sobie zawody na większego #!$%@? z sąsiadem. bycie dumnym z śmierci przodków w wojnach jest poprostu głupie.

no i jak byś chciał żeby kobiety rozwijały cywilizacje, jak pełną edukacje mogą dostać może od 100 lat dopiero. wcześniej nic nie mogły, w jak próbowały to w najlepszym przypadku byly olewane, w najgorszym płoneły na stosie
wiekszosc mezczyzn ginela w wojnach nie zostawiajac po sobie potomka, w przeszłości niemal kazda kobieta miala dziecko

@Felixu:

i tak co pokolenie - statystycznie mężczyzna posiadający potomstwo miał je przynajmniej 2 razy liczniejsze niż kobieta która również je posiadała :>

@greemeck:

Ale w jaki sposob te dwie wypowiedzi miałyby uzasadniać pomysł, że "większość twoich przodków to kobiety"? Pewnie, rozkład potomstwa dla przedstawicieli płci rozkłada się inaczej, ale to nie zmienia
@venomik: Ja #!$%@? typie... naukowcy podają że dna ludzi pochodzi w większości od kobiet, powiedzmy te 70-80%. Twierdzą że jest tak dlatego że po prostu mniej mężczyzn się rozmnożyło. To nie jest nasz wymysł tylko naukowy fakt, jak nie wierzysz to użyj wujka google i poszukaj informacji w języku angielskim, bo ty chyba coś zaczynasz gadać o tym że robimy jakieś teorie z dupy kiedy to są po prostu naukowe fakty...
@greemeck: Mirku, to Ty wnioskujesz w błędny sposób.
Tak, w historii ludzkości więcej kobiet niż mężczyzn kontrybuuje do puli genetycznej. Ale też jest więcej mężczyzn, którzy kontrybuują liczniej do puli genetycznej. Dlatego to wszystko się wyrównuje. I musi, bo przecież na każde dziecko przypada jedna kobieta i jeden mężczyzna.

Postaram Ci się to trochę rozrysować, załączam moją twórczość w paincie.
Kolor niebieski to mężczyzna, kolor czerwony to kobieta. Czarna linia to
źródło: comment_1642049133fxCMqYcoUPzrHRUQum1Zlz.jpg
@greemeck: Jestem całkiem pewien, że przeczytałem więcej książek antropologicznych niż Ty, więcej takich mam tez pewnie na półce.
Ty masz problem z wnioskowaniem. Ale spoko - przedstaw mi badanie, gdzie jest powiedziane, że POJEDYNCZA osoba ma więcej kobiecych PRZODKÓW niż męskich.
Nie ogólna pula/dane pokolenie (z tym się przeciez zgadzam), ale POJEDYNCZA osoba ma pulę genów od WIĘKSZEJ ILOŚCI kobiet.
Dwie rzeczy podkreśliłem dla jasności.
@venomik człowieku, jak się tym interesujesz to poszukaj i obal tezę, nie mam zamiaru obalać twojej tezy przez godzinę. To czego masz szukać już napisałem. Narysowałeś jakis diagram z dupy pod twoją tezę także.... Patrz na to w tysiącach lat a nie trzech pokoleniach....
Dodam że powinieneś w tym swoim diagramie narysować że mężczyźni mają dzieci z różnymi partnerkami ;)


@greemeck: Ehh... ale to jest rzecz, którą Ci właśnie rozrysowałem.
Jest tam 4 mężczyzn posiadających dzieci z różnymi partnerkami. I tylko 1 kobieta, która ma dzieci z różnymi partnerami.
Szukam badań pokazujących, że ktoś może mieć więcej kobiecych przodków i żadnego nie znajduję. Znajduję potwierdzenie na to wszystko, co pisałem wcześniej (więcej kobiet przekazao geny
@venomik: patrząc na to że wszyscy ludzie są w pewnym stopniu spokrewnieni, to idąc w górę pokolenie po pokoleniu można będzie dostrzec, że więcej kobiet dołożyło swoje dna do dzisiejszego Ciebie. Głupi przykład ale niech będzie. Jak miałeś pradziadka który był buhajem rozpłodowym i miał potomstwo z 20 kobietami w twojej wsi liczącej 500 mieszkańców, to jest duża szansa że ty i twoja małżonka pochodząca z tej samej wsi macie tego
@Tyrande: no tak, a jak pojdziesz w górę drabinki geanalogicznej to takich sytuacji bedzie tylko więcej i więcej. W pewnym sensie spokrewniony z nami jest nawet Kazimierz Deyna :) jakiś tam praprzodek itd.
a większość twoich przodków to kobiety


@czokobons: nie, patrząc na pojedynczą osobę, a odnosisz się w ten sposób pisząc "twoich" to każdy ma dokładnie taką samą ilość kobiet i mężczyzn jako przodków w prostej linii. Jakbyś powiedział, że większość przodków dzisiejszych ludzi to kobiety to bym się zgodził
nie, patrząc na pojedynczą osobę, a odnosisz się w ten sposób pisząc "twoich" to każdy ma dokładnie taką samą ilość kobiet i mężczyzn jako przodków w prostej linii. Jakbyś powiedział, że większość przodków dzisiejszych ludzi to kobiety to bym się zgodził


@Ark00: to samo co wcześniej. No właśnie niekoniecznie taka sama będzie liczba. Jakiś tam Twój prapraprapra(jeszcze więcej prą) dziadek może być powtórzony dwa razy. To nie jest żadne kaziroctwo czy
To nie jest żadne kaziroctwo czy coś bo po którymś tam przodku to już się nie liczy jako rodzina


@Tyrande: żeby to nie było kazirodztwo to mój jakiś pradziad musiał puknąć swoją prapraprawnuczke ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli jako ok. stulatek musiał puknąć nieletnią. Wykonalne ale mało prawdopodobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tyrande: ok, prawo mówi tylko o jednym pokoleniu, więc jeszcze ujdzie

Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5
@Ark00: ale nie chodzi o to, że dziadek puknął swoją prawnuczkę, tylko mógł pukać 2 niespokrewnione kobiety, a potem ich dzieci w którymś pokoleniu mogły się ze sobą spiknąć. Daje to to samo, że twój praprapra dziadek że strony 1 babci to ta sama osoba co praprapra dziadek że strony jakiejś innej babci czy dziadka.
I tak kobiety też mogą się powtarzać, ale jest na to duuuużo mniejsze prawdopodobieństwo że względu
I tak kobiety też mogą się powtarzać, ale jest na to duuuużo mniejsze prawdopodobieństwo że względu na kulturę jaka panowała w tamtych czasach


@Tyrande: zaczynam łapać o co Ci chodzi ale to mnie też właśnie zastanawia. Dużo chłopa umierało na wojnach i mógł kto inny przyjść i przejąć schedę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po kilku pokoleniach wnukowie dzieci tej kobiety mogły się spiknąć.
Więc nie byłbym
chodzi o szansę na potomstwo - te mężczyzna ma/miał mniejsze o 50% niż kobieta


@greemeck: to też może być ze względu na to, że dorosłych mężczyzn było więcej niż kobiet. Biedni ludzie woleli mieć synów i chociaż nie mieli wpływu co się urodzi, tak mieli na to, które dożyje dorosłości. Dziewczynki umierały z powodów sanitarnych (brak higieny podczas miesiączki) czy z głodu (najpierw jadł pan domu, potem synowie, a dopiero potem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JediKnight: łacinską wiadomo, też dlatego że w końcu zauważyli że dyskryminowanie połowy populacji ludzi "bo tak zawsze było" jest nie ok. Widać jednak że i u muzułman się to zmienia, wystarczy spojrzeć na Turcje czy Tunezje. Inna sprawa że ten wybór jest z dupy i nic nie wnosi do dyskusji.

@heinricha_hammler: żałosne, jedyne co umiesz to obrazić i złapać ból dupy. No nie jedyne, bo jeszcze umiesz dawać claimy bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JediKnight: ale wiesz że moment kiedy była jakkolwiek realna szansa że muzułmanie zastąpią łacine wojną, była ponad 1000 pat temu? Z chińczykami to wojny o europe nigdy nie było, i nie zanosi się żeby planowali jakiekolwiek wojny o europe, w drugą stronę już były za to...
Napisałem o bezsensowności większości wojen, zgoda było pare gdzie albo nasz naród był zagrożony, albo całe normalne życie europejskie (komuchy, nazisty). Jednak większość wojen była
@Fekalny_okuratnik: To kiedy ostatnio walczyłeś z dzikimi zwierzętami, na wojnie, czy 'budowałeś cywilizację'? Przypisujesz sobie zasługi osób, z którymi łączy cię tylko to, że macie podobne ukształtowanie ciała między nogami i jednocześnie na tej podstawie chcesz odmawiać podstawowych praw człowieka innym ludziom?
przelewali żeby nabrać jeńców , łupów i kobiet a nie żeby nie musiały cierpieć xD


@Renard15: chyba, że byli stroną atakowaną, ale nie wiem czy istniała w historii nacja która wyłącznie prowadziła działania obronne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heinricha_hammler: powiedział ziomek podpisujący się jako nazista xD
cry me a river
podwójnie żałosny jesteś że jedyne na co cie stać to wypominanie nazwy/awatara.
Ofc że z Konfucjuszem mogę, bo tobie brakuje podstawowych zdolności rozumowania i przelania tego na komentarz. On nawet martwy od tysiecy lat byłby lepszym kompanem do jakiekolwiek dyskusji.
@Diamond-kun:

Nie ma zagrożenia bo potęga Zachodu jest straszna i wiele ludów pamięta co znaczy być pod butem Zachodniaka ale mimo wszystko Zachód nadal ma swoich wrogów którzy rosną w siłę.
Wojny zawsze były o zasoby i szlaki handlowe,nawet krucjaty ,walka o wiarę to tylko pretekst jak walka Busha Juniora na Bliskim wschodzie o demokrację.
Nic się nie zmieniło, żyjemy w złotej klatce dlatego jest złudne wrażenie że nastały czasy pokoju