Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, czy mamy na pokładzie właścicieli Lenovo Legion y540 (ew530)? Wymieniłem dysk HDD na SSD Sata, teraz pora na upgrade dysku SSD m.2 Czy udało się komuś zmieścić SSD m.2 z jakimkolwiek chlodzeniem albo wie jaki dysk nie grzeje się zbytnio? Mógłbym chwycić pierwszy lepszy z allegro, ale na pewno sa jakieś lepsze rozwiązania... Pochwalcie się co zamontowaliście. https://allegro.pl/oferta/dysk-ssd-1tb-do-lenovo-legion-y540-15irh-11025089339 Celuj w 1TB by mieć 1+1TB
#technologia #y540 #ssd #lenovo #legion
  • 4
@Arni_STI Hmm, w legionie montowałem m.2 samsunga evo i korzystałem bez żadnego chłodzenia, absolutnie bez żadnych problemów przez 1.5 orania kilka godzin dziennie. Widziałem że Legiony z serii PRO już mają termopady fabryczne na m.2
Sam nie wiem co będzie rozsądnym minimum, bo nie musi to być jakiś mega hiper szybki dysk spełniający np wymogi PS5, szukam właśnie informacji co tu siedzi seryjnie by mieć do czego się odnieść. Bardziej zależy mi na trwałości by nie był to badziew i by się nie grzał, bo radiatora tam nie zmieszczę. Dysk Sata już zmieniłem na SSD, teraz pora na ten systemowy.
@Arni_STI: Ja śmigam na Evo 980 500GB, poleciałem w tym przypadku na transfer i szczerze mówiąc nawet mi przez myśl nie przeszło żeby przemyśleć sprawę temperatur xD