Wpis z mikrobloga

Reminder po dwóch miesiącach, żeby stale obserwować twittera Stanowskiego i shortować to co on kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest to chyba najbardziej typowy przedstawiciel ulicy jakiego możecie znaleźć w internecie, jak on się w coś ładuje to praktycznie pewne, że to już jest ostatni stopień piramidy dawców kapitału.

#gielda #kryptowaluty
bart40404 - Reminder po dwóch miesiącach, żeby stale obserwować twittera Stanowskiego...

źródło: comment_1642073277AWHFc9iu6jsjkkiRT2JNgS.jpg

Pobierz
  • 22
@bart40404: Przecież on to sobie kupuje i trzyma na długoterminową inwestycję co nie ma nic wspólnego z ulicą. Jakby był zwykłym dawcą kapitału to po 40% stracie by się wyprzedał i obraził na ten rynek na jakiś czas po czym wrócił z zakupami na górce xD Za 2 lata będziecie pisać, że jest geniuszem i trzeba go śledzić bo zrobił 10x początkowe depo na tym portfelu i tak to się kręci
@pawqoo: problem jest taki ze on to kupił na ath bitcoina, ten screen wrzucił jak bitcoin i reszta krypto odrobiły spadki po majowym krachu a obecnie z tego zostala mu znowu połowa, inwestycja od maja do stycznia zrobiła zawrotne -50%. juz nawet nie mówie ze jak bedzie kolejne ath to znowu nie sprzeda bo podobni ludzie myslą ze to bedzie rosło w nieskończoność i ze za kilka lat stana sie milionerami
Przecież on to sobie kupuje i trzyma na długoterminową inwestycję co nie ma nic wspólnego z ulicą.


@pawqoo: oczywiście że to ulica. Część z tego co ma w bessie będzie na -98% Poza tym kupował na ATH bodajże na początku 2021 roku, a nie w ciszy w 2018-19 jak było super tanio, tylko już mocno przepompowane wyceny. Taka długoterminowa inwestycja xd, to się nie kupuje jednorazowo tylko skupuje się latami żeby
@Corona_Beerus: kupił idealnie przed tym dumpem w maju gdzie wszystko rosło jak #!$%@? i nagle chyba chiny cos tam zrobiły i spadło wszystko dosyc mocno, plus dlugoterminowo to moim zdaniem kupno wypompowanych coinów z top 15 licząc ze zrobią jeszcze kilka razy w góre to xd
@Corona_Beerus: @kromeczek: w takim razie faktycznie nieźle trafił w górkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak nadal zakładam, że nie wrzucił w krypto nawet 10% swoich oszczędności a tyle ile wrzucił zarobi na miesiąc od tych bukmacherów, piwa i innych donejtów nie wiem co robią na tym kanale jeszcze, więc pewnie będzie miał w dupie te wirtualne straty w bessach i zajmie się swoim życiem co jest
@pawqoo: nie wiem czy to będzie tak rosło w nieskonczoność, ilośc pieniedzy jest skonczona a zeby taki bitcoin był wart z 200k usd to pewnie musialby miec kapitalizacje jak apple albo i wiecej. juz nawet nie mówie o altach ktore za kilka lat mogą być warte tyle co nic
nie ważne ile, nawet jak tracisz 100 zł ból zostaje - (na #!$%@? mi to było, mogłem kupić piwo, i w taki sposób ludzie się obrażają na krypto).


@Corona_Beerus: tutaj się nie zgodzę. Jak operujesz milionami to strata 100 cię nie obchodzi bo zarabiasz tyle w godzinę. To tak jak ktoś, kto pracuje za 20pln/h wywala 15 pln dziennie na szlugi i przelicza to na zasadzie: to nawet nie godzina mojej
no spoko gdyby miał tylko BTC... ale ma jakieś gówna które mogą przestać istnieć...

nie ważne ile, nawet jak tracisz 100 zł ból zostaje - (na #!$%@? mi to było, mogłem kupić piwo, i w taki sposób ludzie się obrażają na krypto).


@Corona_Beerus: ja #!$%@? jakie bzdury xD typowy wykop jest typowy. pewnie to co on wrzucił w krypto zabolałoby go tak bardzo jak wieczór w kasynie.
@WhiskeyIHaze: Co innego jak jesteś stałym inwestorem i robisz to latami, wtedy traci się raz na jakis czas i się do tego przyzwyczajasz... Ale inaczej jest jak cymbał wchodzisz na górce bo inni powiedzieli że rośnie :D wtedy zawsze boli niezależnie ile to by było.
@lecho182: nie nazwałbym każdego inwestora indywidualnego ulicą. Ulica to dla mnie przede wszystkim osoby 'z ulicy', tacy właśnie taksówkarze, fryzjerzy czy dziennikarze sportowi. Nie interesują się oni prawie w ogóle giełdą, nie znają najbardziej podstawowych pojęć czy zasad. Inwestują w coś tylko dlatego, że usłyszeli o tym w telewizji czy na stronach internetowych dla masowego odbiorcy jak np. onet, interia, facebook, czy nawet od kogoś z rodziny podczas świąt.