Wpis z mikrobloga

@Jamniki2 jak się napijesz to chyba powstaje aldehyd octowy ale mogę się mylić, wymiotujesz i ogólnie #!$%@?. Ale dziś to chyba mało kiedy robią te wszywki. Starzy wyjadacze co piją to i tak dalej piją
@fasttaker kto chce pić I tak będzie pić. A te wszywki do głównie bo jakiś wyrok bo terapia albo żeby żona się nie pluła bo coś robi. Jak ktos nie chce pić to nie będzie pić. Mam sąsiada miał to parę razy, pil a w sumie potem to wydłubał #!$%@?ł rękę i tyle było z tego xD
@Jamniki2: dlatego że jak wszyjesz esperal czy będziesz brał anticol (esperal w tabletkach doustnych) jak ja to wtedy jak wypijesz to zaczyna kołatać serce i masz uczucie umierania. Esperal blokuje enzym w wątrobie odpowiedzialny za rozkład aldehydu octowego i z tym są związane te objawy.
@Krokiruks: był okres kiedy niepiłem, jak to bierzesz nawet po pół tabletki co 2 dzień to nie ma bata abyś wypił. Te wszystkie opowieści o tym że ktoś to przepił to o kant doopy można wsadzić, chyba że już jakiś alkoholik z denaturatem za pan brat. Paczka z adwokatem nie da rady zjeść, musztardy też nie bo ma ocet. Generalnie polecam jak chcesz mieć pewność że nie wypijesz a np musisz