Wpis z mikrobloga

tak. tworzą fejk konta chadów, umawiają się z laskami, po czym je wystawiają.. i takie tam


@Vedar: Robi ci dużą różnice czy wystawia się z fejk konta czy z prawdziwego? Bo mnóstwo kobiet wystawia ze swojego prawdziwego konta facetów. Dla mnie to to samo. Jedyna różnica jest taka, że przegrywy używają cudzego zdjęcia, bo różnica w poziomie trudności jest kolosalna.
  • Odpowiedz
ale jest różnica między wpisem "Patrzcie jaka księżniczka. Sama ma 162 cm, a wymaga 185 cm", a "Z tą na zdjęciu spotykałem się miesiąc, ale spotkałem ją na mieście i się całowała ze swoim Ex. Zajmuje się teraz sprzątaniem biur i ma 28 tysięcy długu i jest w ciąży. Nie polecam z nią się wiązać".


@tomek001: i wg ciebie wykopki robią oczywiście tę drugą rzecz? XD
  • Odpowiedz
@Limonene: Nie, ton jego wpisu ewidentnie wskazuje, że na wykopie tę pierwszą rzecz, jednocześnie wskazuje, że ta druga jest gorsza.
Prawdopodobnie argument byłby taki, że czym innym jest publikowanie danych ogólnodostępnych (profilu na tinderze, który jest publiczny i każdy może zobaczyć), a czym innym wyciąganie informacji z prywatnej korespondencji i ewentualnych spotkań.
  • Odpowiedz