Wpis z mikrobloga

Współlokatorka dziewczyny przez 2 dni zdychała na ból w klatce i ból gardła, aż kompletnie utraciła mowę. xD
Szczepiona dwa razy moderną, w nocy pojechała do domu rodziców (200 iq move, zarazić starszych rodziców XD), i wyszło na to, że ma covid, do tego omicron. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz czekamy aż nas klepie, tak samo jesteśmy po modernie. Różową już gardło boli, a ja czuje się jak młody bóg, ale może to przez to, że D3 we krwi over ~100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś jest ciekaw objawów, to wiem tylko tyle ile zdołała powiedzieć przed wyjazdem jak z nia siedzieliśmy

1 dzień - drapanie w gardle, ucisk przy wdechu
2 dzień - mocny ból gardła, większy ucisk, zadyszka, temp 37.2
3 dzień - katastrofa, mówić nie mogła, ruszać się nie mogła, kaszel i temperatura chyba 37.4

Wszyscy oczywiście w kwiecie wieku, bo ledwo ćwierćwiecze w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. testy z aptek te po 30-50zł szybkie antygenowe, to sobie można do dupy wsadzić, a nie do nosa. Zrobione 3 i wszystkie negatywne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #koronawirus
  • 23
@zapomnialmatoljakdebilembyl: teraz robię boost i biorę 20tys. dziennie. W lecie spędzając większość czasu na słońcu produkujesz nawet 25tys. to co się będę bawil w małe dawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wcześniej od listopada do września jakoś brałem 4tys. więc suplementacja + słońce zrobiły swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
musza wyslac do sanepidu na sekwencjonowanie genomu zeby potwierdzic wariant na piśmie

Na papierze ma tylko napisane jakich genów szukali i ze wynik pozytywny. Oficjalnie na papierze nie ma napisane jaki wariant, ale laboranci już takie rzeczy wiedzą od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czlowiek_zbuntowany:
@Mathouse88 Tak. We wtorek robiłam test.

Dodam, że mąż oprócz utraty węchu i smaku (już wracają) zero innych objawów (też potwierdzony)

Córka lat 15 test wyszedł negatywny, ale chyba juz ma, bo dzisiaj lekki katar i temperatura 37,2

Złapaliśmy od teściowej lat 75, na początku grudnia miała 3 dawkę. Ona nie wie gdzie, histerycznie używa masek i dezynfekcji. Cały czas robiła kwarantannę zakupom i ograniczyła prawie wszystkie kontakty do telefonu. Miała gorączkę,