Wpis z mikrobloga

w ogóle, to powiedzcie mi, czy jestem dziwny, bo nie lubię gier singleplayer? imo multiplayer i interakcja z innymi, jest 100 poziomów wyżej. z sp przeszedłem chyba wyłącznie GTA:VC i Hotline Miami. nawet GTA:SA nie przeszedłem, pomimo tego, że grając w SAMPa i MTA, spędziłem sporo czasu.
  • 69
single > multi, bo nie lubię ludzi


@Duckmara: W samo sedno - wiele razy próbowałem się przekonać do gier multi, ale zawsze #!$%@?ła mnie masa toksycznych zjebów i odpuszczałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@n1c3 kto co lubi, to nie jest ani dobrze, ani niedobrze, ja nie lubię gier multi, wolę fabułę konkretną i chillowe granie, chociaż w przeszłości było odwrotnie ¯_(ツ)_/¯

Graj jak lubisz i w co lubisz, nie ma w tym żadnej filozofii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@n1c3: chemia w mózgu. Im więcej grasz multi, tym mniej cieszą gry single, które nie są w stanie dostarczyć tyłu hormonów, co gra real time z innymi.
@n1c3: ale co tu ciekawego? Bylem dobry w gierki, duzo gralem to i w paru grach w topce bylem, nie wiem nad czym specjalnie mialbym sie rozwodzic, co by zainteresowalo ogol, a nie paru maniakow :P
Moge tyle powiedziec, ze jesli chodzi o gry zespolowe jak moby czy fpsy to w e-sporcie jak wszedzie. Oprocz skilla potrzeba i farta i znajomosci, by cos wiecej ugrac.
Akurat w wiele gierek multi da
Ja też wolę MMO ale było parę pereł co Singla cisnąłem , rzucę Risena cz1 oraz Alan Wake dla przykładu żeby nie klepać że Wiedźmin 3 lub GTA
@okfmale: Ogólnie wolę single. Chociaż ostatnio gram w GranTurismo Sport. Fajnie się pościgać z żywymi ludkami. Dużo to bardziej wciąga niż wyścig z kompem. Ale większa połowa to #!$%@? kamikadze które zepchną cię z drogi przy każdej okazji. A już szczególnie nienawidzę tych co walą w dupe na zakręcie. Ostatnio zmajstrowałem na tą okazję skórkę.
Pobierz stamart - @okfmale: Ogólnie wolę single. Chociaż ostatnio gram w GranTurismo Sport. F...
źródło: comment_16421544145Zp6WuMO7FNWLK67n0cqJE.jpg
@n1c3: Ja kiedyś jak w mojej wiosce pojawiła się możliwość posiadania dobrego internetu to przez kilka lat tylko multiplayer. Ale grałem głównie w strzelanki gdzie każdy w drużynie musiał być Rambo i o żadnej współpracy nie było mowy. A MMO to mając fobie społeczna jeszcze trudniejsze. Teraz to już zrezygnowałem z grania multi raz że oczy bolą jak trzeba cały czas zachowywać 100% uwagi. A przy singlowych to jest czas żeby
@pi73r: Otóż to, ja młócąc nałogowo cs go i starcrafta na poziomie global i master odpalając singla się nudzę potwornie z uwagi na poziom trudności. Kupiłem nowe age of empires 4. Kampania czy skirmish na najwyższym poziomie to żart
@thestructor: Akurat kupowanie klasycznych rtsow w stylu age of empires to w ogole niepowazne jak dla mnie(mnie zawsze nudzily), bo polegaja tylko na wysokim apm, a taktyka schodzi na dalszy plan. A single w takich grach to juz sa w ogole stworzone dla ludzi, ktorzy tak o sobie pykaja i z online nie maja nic wspolnego. Dlatego do singla tylko turowki jak juz z gier strategicznych/taktycznych.