Wpis z mikrobloga

@badtorro: jeśli bardzo, bardzo Ci zależy, to istnieje taki wynalazek jak Qasamat Rasana od Rasasi. Nie jest to klon Our Wood. #pdk Te perfumy są specyficznym połączeniem Aventusa, Sauvage'a i warzywnych nut z OW. Informuję, że coś takiego jest dostępne, ale nie polecam jakoś szczególnie. Opcja "w ostateczności".
@badtorro: nie jestem fanem Oud Wood wiec tylko powtorze co przeczytalem, bo oryginalu nie znam doglebnie - Blend Oud Al Emarat jest nieco bardziej przyprawowym klonem
mam jego odlewke i faktycznie z tego co mgliscie pamietam pierwowzor, to jest podobny, fragra podaje, ze ma lepsze parametry, nie potwierdze - nie testowalem na skorze, bo zwyczajnie mi sie nie podoba (tak jak OW)
Obecnie jest strasznie drogi, kilka miesiecy temu byl drop
@badtorro: luxuryforless.pl ale Al Emarat juz sie wyprzedal, wspominalem o tym dropie, zebys mial porownanie z obecna slaba cena, chociaz ciezko powiedziec czy i kiedy podobna akcja bedzie miec miejsce
napisz na tagu, czy ktos ma flakon na sprzedaz, kilka osob robilo rozbiorke, moze akurat trafisz, ja mam odlewke 5ml, moge odsprzedac jezeli chcialbys przetestowac