Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Walczyłem z tym długo, tłumaczyłem sobie, ze to przejściowe, a prawdziwego szczescia trzeba szukać w sobie, mieć pasje, żeby się spełnić. Bycie singlem nie jest wcale takie złe, a miłość nie istnieje lub jest przereklamowana. Może się kiedyś skończyć i potem się zostaje w mentalnej dupie. Tłumaczyłem sobie, ze nie warto angażować się zbytnio w związki, bo rozstania bolą. Ale to w sumie gowno prawda…straciłem kobietę rok temu, do tej pory czuje taka pustkę, samotnosc mnie dojeżdża a szukanie kogoś nowego w ścieku tindera jest dla mnie jakaś abstrakcja. Słabo znoszę jak ktoś nie zwraca się do mnie z szacunkiem lub mnie olewa. Czuje poczucie winy i odrzucenia, ze nie jestem wystarczajaco dobry. Tesknie za moim byłym związkiem niemalże codziennie. Gdzie czułem się dobrze i bezpiecznie w towarzystwie mojej dziewczyny. To był mój mały azyl, którego teraz nie mam. Szukanie nowego powoduje u mnie niechęć, dyskomfort i lęk. Nie mam problemu w nawiązywaniu nowych kontaktów z kobietami, wręcz czuje ze mam u nich powodzenie. Ale nie ma takiej iskry o która wszyscy tak zabiegają. Dodatkowo mój obraz kobiet został zaburzony przez ten portal i „przygody” ktore mi się przytrafiają. Idzie zaskakująco łatwo i nie umiem szanować kobiety, która widzi mnie 2-3 raz w życiu i idzie ze mną do łóżka. Każda da się urobić, wystarczy jak bardzo jesteś w stanie poświecić jej uwagi i czasu na pajacowanie i orbitowanie wokół niej. Najbardziej kręcą mnie kobiety, ktore są zainteresowane i są niedostępne… moja ex. taka była, paradoksalnie ciężko było mi zaciągnąć ja do łóżka, ale zawsze była chętna na spotkanie ze mna. Plus nigdy nie przestawała mnie zaskakiwać swoimi ukrytymi talentami. Nigdy nie żałowałem tak rozstania z kimkolwiek jak tego. #zwiazki #seks ♯przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e2da5d79ccb9000a8f11d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 1