Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@124567890:... Jasne. Tylko te blaszki się zapiekły i kurcze się nie zdejmują. Dlatego może ktoś kiedyś był w podobnej sytuacji i doszedł do jakiś zajebistych wniosków.
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: a to dziwne. Powinny "latać" luźno. Może ktoś Ci je przykleił jakimś sylikonem. Tak czy inaczej od spodu muszli powinieneś mieć nakrętki lub motylki którymi możesz dokręcić śrubę.
  • Odpowiedz
mam taką samą deskę i jak montowałem te zaślepki metalowe to wchodziły na wcisk z małym bardzo luzem więc trochę musisz podważyć z dwóch stron jakimiś nożykami i podbijać równolegle aż wyjdzie
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: ściągnij deskę i spróbuj podważyć blaszkę za sam rant. Ta blaszka nadchodzi na taki plastikowy element więc jak za głęboko wsuniesz narzędzie do podważania to podejdzie ono właśnie pod ten plastik i będzie się wydawało, że nie idzie tego podważyć
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: może to jakiś posrany model w którym musisz to jakoś przekręcić, czy coś? W ogóle się nie ruszają?

Przecież to nawet nie ma za bardzo jak się zapiec. Możliwe, że jakiś fachowiec pojechał po tym silikonem, ale jak tak, to jedź do niego i daj mu w pysk od wykopu xD
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: o zajebiście! Dobrze, że się udało. I co, faktycznie się zapiekły? Czy jednak był potrzebny jakiś trik? Z ciekawości sprawdziłem u siebie i normalnie schodzi.
  • Odpowiedz
@wkrk: w ogóle ustawianie tego to jest nieporozumienie. Ustawić to jak w katalogu, to z godzina domierzania i przymiarek. A i tak podczas wkręcania może się wszystko #!$%@?ć XD
  • Odpowiedz
@spie_z_tata: nie no ja na razie nie narzekam na samą dechę aczkolwiek te elementy metalowe to ma #!$%@? z jakiegoś gównolitu zamiast nierdzewki. Przycisk obłazi z powłoki (bo go czymś tylko pochromowali) a blaszki się odbarwiają paskudnie.
  • Odpowiedz