Wpis z mikrobloga

  • 210
Ktoś kto średnio zna się na produkcjach filmowych postanowił wypuścić trochę prześmiewczy a trochę idiotyczny film. Obejrzałem z grymasem bólu na twarzy i od kilku lat nie widziałem tak złego filmu.

Na wstępie tylko dodam za wynagrodzenie 2 głównych aktorów stanowiło 73% budżetu filmu.

Mocno ironiczny, zakrawający o absurd i nawet nie wiem co więcej można o nim powiedzieć. Irytująca aktorka, nierealne zachowanie. No ale to przecież nie pierwszy film Lawrence w którym nie pokazała nic szczególnego.

#filmy #kino
Mintaa - Ktoś kto średnio zna się na produkcjach filmowych postanowił wypuścić trochę...

źródło: comment_1642402508hhhfNZCtMI5O68kvjC6g1M.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@Mintaa: Biorąc pod uwagę, że ten film jest o ociepleniu klimatu to DiCaprio raczej miał sporo wspólnego ze scenariuszem.

Reszta nie jest wybitnie znana? O Meryl Streep nie słyszałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ośmieszasz się coraz bardziej
  • Odpowiedz
@Mintaa:

Mocno ironiczny, zakrawający o absurd i nawet nie wiem co więcej można o nim powiedzieć. Irytująca aktorka, nierealne zachowanie. No ale to przecież nie pierwszy film Lawrence w którym nie pokazała nic szczególnego.


Jak film opisujący absurdy obecnego świata ma nie być absurdalny?

BTW, Idiokracja też była absurdalna, a okazało się, że to film z wizją.
  • Odpowiedz
@Mintaa: Eh czy trzeba przenosić coś 1:1 ? Sytuacja przypomina tą z dziś z wirusem, głównie z - bałagan, brak jednego głosu jeśli idzie o informacje, bazowanie na podstawowych niskich emocjach, pełno szumu informacyjnego który nic nie wnosi, masa ludzi którzy po prostu "nie wierzą" itd itp. Przy tym jeszcze jedni chcą robić karierę, inni zarobić itd itp. Wypisz wymaluj to co w filmie. Chodzi o warstwę zachowawczą ludzi, nie sytuację
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: to, że komuś podoba się film to nie powód do wyzywania od idotów, natomiast można kogoś nazwać idiotą za to, że w awatarze ma izraelską flagę na portalu ze śmiesznymi obrazkami prowokując ich. Zachowaj sobie te wysrywy na potem. Następny z silną psychiką.
  • Odpowiedz