Wpis z mikrobloga

@aarahon Tylko, że tam jak zjedziesz na ten prawy to za chwilę musisz wracać ponownie na ten co jechałeś, bo droga się rozchodzi. Więc jeżdżąc tamtędy nie zmienia się tego pasa.
Przejedź się tam w godzinie szczytu drogowego. Raz dwa wybijesz sobie z głowy pomysł zmiany pasa, żeby wracać na niego zaraz.


@piwakk: jeździłem, nie mam z tym problemu żeby przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Zresztą jak pewnie nie zauważyłeś napisałem wyżej:

tak samo zjeżdżam na prawy pas jeśli mam taką możliwość


bo oprócz poszanowania dla ruchu drogowego szanuję także innych uczestników ruchu drogowego i nie zjadę na prawy pas jeśli jechałbym prosto
@aarahon To powodzenia. Uważam, że taka zmiana pasów w szczególności tam, stwarza niebezpieczeństwo. Ja sam jak mogę to jadę prawym - przykład wał miedzyszński gdzie nie wiedzieć czemu nikt nie chce jechać prawym. No ale tam odpuszczam to.

Uważam, że bez sensu bo dotyczy zupełnie czegoś innego.

Zwalniam w zabudowanym. Zjeżdżam też na prawy pas tak często jak mogę, ale w niektórych przypadkach jak ten, jest to zupełnie bez sensu.
To powodzenia. Uważam, że taka zmiana pasów w szczególności tam, stwarza niebezpieczeństwo.


@piwakk: Zaznacz na kadrach tego filmu w których momentach stwarzane jest to niebezpieczeństwo.

Uważam, że bez sensu bo dotyczy zupełnie czegoś innego.


@piwakk: Przestrzegania przepisów dotyczy jedna i druga sytuacja.

Zwalniam w zabudowanym.


@piwakk: Ja się nie pytam o to czy zwalniasz tylko o to czy przestrzegasz przepisów. Ten zatrzymany kierowca też mógł zwolnić a jednak dalej
@Kasia123456789: szczególnie jak się nie nie rozumie przepisów i nie wie w którym miejscu było zrobione nagranie. Gdyby taka jazda była wykroczeniem to pierwszy z pojazdów powinien zostać zatrzymany, oraz drugi i trzeci. Zawsze możesz złożyć skargę na pracę policji, myślę że posiadanie prawa jazdy jest wystarczającym dowodem na to że jesteś lepszym ekspertem ruchu drogowego od policji.
@aarahon Tutaj jak nie ma ruchu to jeszcze ok zmiana. Mówię o sytuacji kiedy na przykład jedziesz tam o 9 rano i ludzie cisną powyżej limitu.

Przestrzegania jedna i druga, ale obie sytuacje nie są zbliżone.
@piwakk: jeden przepis jest obligatoryjny, a drugi fakultatywny. Jeśli wiesz za po zmianie pasa za chwilę będziesz znów musiał ten pas zmieniać oraz poruszasz się z prędkością która nie utrudnia ruchu innych pojazdów to tego nie robisz, bo nie jeździmy po drodze slalomem i nie wykonujemy manewrów które nie mają żadnego uzasadnienia.