Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niepopularna_opinia: bo wpadamy w błędne koło. Zamiast dać perspektywicznego trenera, dać mu czas na pracę to przepłacamy za starego dziada który wbija tylko po to by zrobić PR na starych dziadkach co nadal postrzegają Euro 2016 przez pryzmat ówczesnych oczekiwań po latach klęsk, a de facto było bardzo słabe w naszym wykonaniu.
@niepopularna_opinia: jakikolwiek trener by był bardziej perspektywiczny. Już by ok było żeby tylko baraże. Ale #!$%@? on będzie prowadził w Lidze Narodów które byłyby idealną okazją do zapoznania się nowego selekcjonera z kadrą. A tak będzie drugi Sousa, dostał za późno, dostał za późno. Od razu gra o dużą stawkę. Kulesza #!$%@?ł robotę wybierając Nawałkę i nasrał na wszystkich polskich kibiców oraz piłkarzy.
@shigeno14: słabe. Słabsze od tego w 2016. To, że Euro 2016 bylo najlepsze w XXI wieku nie znaczy automatycznie, że było dobre, że było sukcesem. Byliśmy najbardziej bezpłciową reprezentacją na tamtym turnieju. Wygraliśmy 2 mecze - z Ukrainą i Irlandią Północną, jedną bramką. Potem 3 remisy, jeden bezbramkowy dwa po 1 bramce z kryminałem w postaci meczu z Portugalią gdzie nasi po strzeleniu gola w pierwszych minutach grali na czas. Nawałka
@shigeno14: sukcesem było przy emocjach ówczesnych. Lata niepowodzeń i nagle ćwierćfinał. Ja też wtedy byłem zadowolony, szczęśliwy, ale po latach widzę jak to był #!$%@? turniej w naszym wykonaniu. Wyniki nie odzwierciedlają tego jak byliśmy słabi. I powtórzę, gra na czas z Portugalią w 1 połowie, ta zajebisty sukces. Może do was kiedyś to dotrze, że to nie był dobry turniej i po prostu nie mieliśmy w 21 wieku turnieju dobrego,
@Merdarion_PL: To że byliśmy słabi to tylko Twoja subiektywna opinia. Doprowadzenie do karnych o medal z Portugalią było sukcesem. Musisz sobie uświadomić, że nie jesteśmy tak dobrze wyszkoleni jak Niemcy czy Francja. Mamy swoje ograniczenia i chociaż gra była brzydka, to maksymalizowała nasze szanse.
@shigeno14: brzydka? Ona była fatalna. Już Islandia ciekawiej grała. #!$%@?śmy tamten turniej i to nie podlega dyskusji. Jak grasz na wynik to zdobywasz medal, inaczej te starania były nic niewarte. My graliśmy brzydko i nie doszliśmy nawet do półfinału, zmarnowany turniej. Nic do zapamiętania. Tylko Lewego szkoda, że kariera taka piękna to też pasmo niewykorzystanych szans w reprezentacji i taki policzek od Kuleszy pod koniec kariery.
@shigeno14: jak dla ciebie liczy się tylko wynik niezależnie od gry to zapraszam #!$%@? byś sobie tylko go sprawdzał bez oglądania meczu. Jak wolę te 90 minut przeznaczyć na ciekawe widowisko, a nie #!$%@?ą padakę jak w 2016 gdzie przy meczach naszej kadry mimo entuzjazmu się po prostu #!$%@? nudziłem. Nie ma piłki nożnej bez widowiska, to się mija z celem.