Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bybit

https://www.bybit.com/en-US/trade/spot/m/launchpad/detail/?id=202201101600022

kolejne coś na lounchpadzie bybit - generalnie zazwyczaj nie wchodzę w takie projekty ale po pierwsze mam blisko 600$ cały czas w bitach na tej giełdzie więc i tak coś mi zalokują jutro rano co na bank się mocno zwróci; dwa myślę że tak jak zwykle na launchpadach giełd krypto można mocno zarobić, wiec właduję co mam na start i sprzedam zanim zaczną dumpować xD
Dam znać jutro, generalnie trzeba wbijać na tę giełdę mordy.
  • 5
  • Odpowiedz
@DelPierdo: Za darmo to wiesz w co możesz dostać ;)

Based on your final GGM allocation result, the corresponding BIT equivalent will be deducted from your committed amount, while your GGM allocation and the remaining BIT will be credited back to your Spot Account.


Przy kaście wywaliło całą giełdę, coś tam przepraszali itd; mam nadzieję że się to nie powtórzy; nie wydaje mi się też aby to był tak dobry projekt
  • Odpowiedz
  • 0
@DildoShwaggins za późno kupiłem bity, także na ten launchpad się nie załapałem. A tak na marginesie skąd bierzecie info o airdropach? Jest jakaś stronka czy po prostu trzeba śledzić projekty?
  • Odpowiedz
@wawrza: I tak pewnie niewiele dostanę z tych alokacji; trzeba poważne pieniądze trzymać w bitach, tak jak w bnb na Binance :) listy airdropow są na binance, cmc, airdrops.io, nie śledzę za specjalnie szczerze mówiąc ostatnimi czasy jeżeli nie jest to związane z projektami które mnie interesują.
  • Odpowiedz
@wawrza: Dostałem znów 0.4$ ;) na starcie masakra, mocny wzrost ale mała szansa na wstrzelenie się, kupiłem za wysoko, trochę pohandlowalem i uciekłem będąc mniej więcej na zero; raczej nie dla początkujących i dla mnie tez nie; jedyna opcja to zakupić bita za jakieś 50k$ i z samej alokacji mieć fajny zysk; raczej nie będę się na to pisał, pozdro
  • Odpowiedz