Wpis z mikrobloga

Widzę, że na tagu #xbox wielka radość że #microsoft który nie ma na rynku konsolowym czego szukać (nawet dając jakiegoś śmiesznego gejpassa dla najbiedniejszych) połączył siły z #blizzard który skończył się dawno temu i produkuje gierki na kompa oraz #activision produkujący seryjnie crapy bez smaku, które nikogo nie interesują XDDD

A #sony jak gdyby nic sobie będzie wypuszczalo swoje exy, które ci ubożsi gracze na #xbox czy tam #pcmasterrace będą dalej oglądać na streamach YouTube XD #ps5 #ps4 #gry
Pobierz J.....i - Widzę, że na tagu #xbox wielka radość że #microsoft który nie ma na rynku k...
źródło: comment_1642523889sYy30TZeGXx9CGqKSL6q5M.jpg
  • 22
@Janusz_z_Rivii: Nie ma co na sile bronić polityki Sony bo oni sami sobie strzelają w stopę. Jako osoba która niegdyś uwielbiała ich firmę przejechałem się na nich wiele razy (patrz problemy z samoistnie pękającymi ekranami w telefonach xperia Z). Wielu osobom po prostu szkoda płacić 350 złoty za grę która przejdzie w kilka dni, a jako iż są graczami weekendowymi lub po prostu lubia grać w gry online to będą i
@Janusz_z_Rivii Sony ostatnio daje dupy ja jako wieloletni fan PlayStation kupuje sobie Xboxa. Nie twierdzę, że któraś konsola nowej generacji jest lepsza czy gorsza, ale game pass mnie przekonuje. Do tego jak nie miałem nigdy Xboxa to sobie będę mógł ograć jakieś stare hity, w które nigdy nie grałem. Parę lat temu nigdy nie sądziłem, że kupię Xboxa, a teraz zamierzam kupić. Wydaję mi się, że taki osób jak ja będzie więcej,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@ekjrwhrkjew: takich osób jest od cholery. Też całe życie jechałem na PlayStation, ale to co teraz tam się dzieje to dramat. Rok temu kupiłem xklocka i to jest poezja. Quick resume wymiata, gry są zajebiste, a nie ciągle odgrzewane kotlety i tylko biedny @Janusz_z_Rivii ma z tym problem. Pewnie kupił ps5, zobaczył że wtopił kasę, ale nie stać go już na kolejną konsole i teraz wypisuje takie farmazony. Biedny chlopak