Wpis z mikrobloga

Zalegalizowac marihuanen? W żadnym wypadku! A komu to potrzebne? A dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczynam terapię z waporyzacją ekstraktu 80% THC, trzymajcie kciuki, żeby mnie zmiotło z planszy xD covid pozamiatał, więc mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej (ʘʘ)

#marihuana #medycznamarihuana #narkotykizawszespoko
naughty_soul - Zalegalizowac marihuanen? W żadnym wypadku! A komu to potrzebne? A dla...

źródło: comment_1642524798ofZqSBlpqIkp6gkycTjEuC.jpg

Pobierz
  • 19
@Palexpres: w jaki sposób miałaby być wykonana ekstrakcja? Podgrzewanie zioła? :D Co z toksycznymi związkami, które powstają przy spalaniu zioła? Taki ekstrakt jest dużo bardziej skuteczny i bezpieczniejszy dla układu oddechowe niż palenie suszu w formie jointa. Oczyszczone, piękne thc bez żadnych substancji pomocniczych ¯_(ツ)_/¯
@naughty_soul: Thc solo nie byłoby takie rzadkie. Ekstrakcja owszem może była etanolem ale wiedz ,że to bardzo mało realne że względu na koszty. Izopropanol jak już . A najpewniej ekstraktorem jest tu glikol jak we wszystkich kartridżach do vapepenów.
Gdybyś miała sam ekstrakt do waporyzacji to byłby to gęsty i lepki dab lub wax.
@Palexpres: to jest gęste i lepkie jak żywica! Nawet bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ty, ze zdjęcia rozpoznajesz gęstość? :D etanol i susz, to wszystko. Na szczęście już wykonalne i w cenie porównywalnej lub niższej do kwiatów ;)
@naughty_soul: Ogólnie nie jestem fanem tego. Dusi i ma co dusić. Zaintrygował mnie Twój upór i zainteresowałem się bardziej. Może być etanol do 10% objętości. Natomiast co jest złe to octan witaminy e jako wypełniacz, który powoduje włóknienie płuc.
Także przekazuję, co się dowiedziałem. Miłego wieczoru :)