Wpis z mikrobloga

Jestem potworną kreaturą z szeregiem zaburzeń.
Mam duży, czerwony, niekształtny ryj i wyglądam na wiecznie przestraszoną. Do tego mam chorobę jelitową. Być może to Crohn albo wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Pomimo bycia na zdrowej diecie pełnej suplementów nadal mi się jelita skręcają i mam trądzik. Do tego dochodzi upośledzenie społeczne. Kiedy wychodzę do ludzi to czuje się jak smigol. Nie ma szansy na poprawę bo juz za dużo razy probowałam.

#przegryw ##!$%@? #samotnosc #depresja
  • 27
@dupa_karuzela: przejdź na dietę keto. Czyni cuda. mentalnie i fiycznie. Ale musisz być silna i wytrwać w ketozie. Raz lub dwa razy na rok powinnaś wyskakiwać z keto (najlepiej na święta) żeby organizm nabrał brakuących elemenów. Dodatkowo trzeba suplementować dziennie! potas + magnez + sól. Po 3 miesiąch zmienia się myslenie i postrzeganie. Cera i jelita się poprawią same. Pokochaj avocado. Dziennie 3 jajka to jest minimum na diecie keto -
@dupa_karuzela: Widać że nigdy nie byłaś. Na keto nie masz łaknienia na słodycze,
na keto, każda słodycz ci przeszkadza i mdli ...

Żeby zrozumieć ketozę, trzeba wpiew na to wskoczyć, sam "wskok" jest najtrudniejszy, a potem jest z górki.

chudniedz automatycznie. Sam byłem grubasem, schudłem ponad 20 kilo. Poprostu #!$%@?, bo brak ci wzroca lub kogoś kto jest na keto. Keto jest proste, bo zamieniasz cukry-węglowodany (coś co cie niszczy) ,
@NoComments: węgle nie niszczą ludzi są potrzebne do życia i zachodzenia cyklu krebsa. oczywiście nie w nadmiarze i nie badziewne. A widząc jak ludzie potrafią jeść na keto to łapie się za głowę. Kabanos i pistacje rzeczywiście super dinner. Nie dosyć że gówno słone to pewnie jeszcze w uj chemikaliów w tych kabanosach
@dupa_karuzela: Ty chyba nie na prawdę ograniasz temau, tu nie chodzi o chudnięcie. Pozbywając się węgli, po czasie, przełączasz organizm na zupełnie inne funkcjonowanie i postrzeganie. Masz zmienić postrzeganie siebie.