Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi nie podoba się idea "płać pan abonament i graj w to co ci łaskawie damy w tym miesiącu". Miałem gamepassa, opłacony na pół roku i nie miałem w co grać bo po prostu te gry co wychodziły mnie nie interesowały. Jestem wybredny i nie gram w średniaki czy indyki. Wolę koncepcję, że kupuje konkretny interesujący mnie tytuł niż liczę na łut szczęścia albo gram w co dają. #xbox #playstation
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ethics: Mam tak samo :)
Wolę kupić grę w pudełku i na spokojnie ją sobie przechodzić niż mieć z tyłu głowy, że dana gra za kilka miesięcy wypadnie z abonamentu.
Dodatkowo buduję kolekcje gier pudełkowych, które mogę komuś pożyczyć lub odsprzedać :)
@Uszanowankoo: gry od MS nie wypadają z abo, chyba że się kończy licencja na muzykę lub np. auta, to wtedy możesz ją kupić za grosze na miesiąc lub więcej przed usunięciem. Gry 3rd party czasami wypadają, ale come on - jeżeli lubię tę grę i nie dam rady jej skończyć lub chcę ją zatrzymać to ją po prostu kupuję. GP to dosłownie grosze miesięcznie, nawet za pełną cenę. To jest dodatek