Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zblackpillowałem się na własne życzenie cz. 2 ale pytanie: Czy związki mają sens? W skrócie kiedyś wierzyłem w bezinteresowną miłość nie wiem czemu skoro nigdy nie oglądałem komedii romantycznych. Po prostu znajdzie mnie jakaś z tłumu i dostrzeże moje piękne wnętrze. Tak się nie stało do dziś. Bolesne doświadczenia z życia sprawiły, że zauważyłem że kobiety wcale nie są takie dobre. Aplikacje randkowe tylko to spotęgowały. Na wykopie często przewija się temat związków, że jest to tylko relacja biznesowa. Gra interesów. Kobieta nie marzy o romantycznej miłości. Albo jest z tobą dla wyglądu/pieniędzy albo cie nie kocha szczerze. Jeśli jest z tobą a nie jesteś chadem to musisz być beciakiem a ona szuka stabilizacji. W każdym przypadku nie możesz być jej pewny bo zawsze jak znajdzie się lepszy to nara. Konto chada uświadomiło jak bardzo są wyrachowane w swoich działaniach, bo udają jedno (dla innych) a robią drugie (dla lepszych) i jaką potrafią mieć przeszłość seksualną. Z drugiej jednak strony zawsze znajdzie się kilka mirków w komentarzach, którzy zaprzeczają temu będąc w związku czy nawet po ślubie. Często pada "skąd wy bierzecie te dziewczyny?". Kto ma zatem racje? Istnieją dobre dziewczyny czy po prostu będąc w zwiazku/po ślubie nie interesuje cie jej przeszłość a ona na ten moment jest dobra dla ciebie (bo to już ten czas być grzeczna i miłą) i stąd takie wrażenie? Mam mętlik w głowie.

#blackpill #przegryw #tfwnogf #bluepill #badoo #tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #przemyslenia #chad #polka #p0lka #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e7d1b3f7bdff000a92b093
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1642597365DukA3y7rF2F6MhzaOHM79h.jpg
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja przekonałem się o tym ostatnio latałem za jedną Szara myszka brałem do restauracji kupiłem nawet róże (pierwszy raz tak upokorzyłem) byłem Gentelmenem pokazywałem że mi zależy mimo że dala mi 2 kosze wkoncu napisala że nie Pasujemy do siebie i że znajdę kogoś kto mnie pokocha czyli typowy teks, żebyś się odwalił jesteś brzydki zasługuje na kogoś lepszego nigdy nie zaufaj żadnej kobiecie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jest, a ci którzy piszą, że mają normalną babkę to albo są oszukiwani, albo poszli na dwadzieścia kompromisów i robią dobrą minę do złej gry, albo trafili tą "jedną na milion". Osobiście znam gościa a nawet dwóch, którzy mają porządne, ale są to sub5 ultra katolki, co też prowadzi do różnych sytuacji nieciekawych, a i nie zaglądam im przez okno. Najlepiej zacisnąć zęby, wymaxować wygląd + zasoby, przestać naiwnie
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że mają. I błagam skończcie z tymi tabletkowymi wysrywami i pisaniem, że to jest gra interesów dla kobiet. Przede wszystkim chociażby dla tego, że my jako ludzie jesteśmy bardzo społecznymi istotami (chociaż jak to mówi pewien #przegryw z YouTube próbujący przykryć swoje kompleksy tatuażami, zarostem i mówieniem jaki to nie jest męski a jest tak naprawdę tak męską wersją feministki równie zepsutą) a ludzie którzy sami są po prostu