Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Nie no, to jest po prostu szczyt cringe, po tym co się tutaj #!$%@?ło, jeszcze śmieć takie posty pisać jak na obrazku.

Tu już nie ma rigczu, tu jest po prostu @xandra.

@Kocury może byś prezesie pomógł (znowu) bo nam się ksandrunia przekręci z głodu.

Ja #!$%@?....


#xandracontent #xandra #xanthiacontent #xanthia #afera80zlotych #bekazpodludzi #bekazlewactwa
Pobierz BrotherofSteel - Nie no, to jest po prostu szczyt cringe, po tym co się tutaj #!$%@?ł...
źródło: comment_1642666854HQbqL6GcwNQAubyOvZxDJB.jpg
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: a jak? Sandruniu kochana, może byś zechciała zmienić swoje postępowanie?

Serio? I przy tym znowu, nie rozumiesz co to jest hejt. Ja tu merytorycznie rozmawiam. W innym przypadku, zapraszam do sądu, serio. Skoro ci tak życie niszczę i hejtuje. Biedna ty. Może ktoś się złapie i zlecenia da, co nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trelik: nękam? #!$%@?, gościu, może przeczytaj najpierw czego dotyczy ta sprawa, jak wyglądała tutaj dyskusja...
Ja jej nie kazałem ze mną dyskutować, gdyby nie ciągnęła, to bym odpuścił, bo to co miałem napisać, napisałem w pierwszym poście.
Rozumiem, że nie jesteś w temacie, tldr, ale jak nie rozumiesz, to się nie wypowiadaj.
Dla mnie ta osoba jest zbyt niestabilna, żeby jej cokolwiek zlecać, a przeczytaj sobie co ludzie jej napisali pod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dr-Livingstone: to jest naprawdę cyniczna i wyrachowana osoba, specjalnie pompuje depresję i kłopoty, żeby ktoś się nad nią ulitował, a tymczasem to po prostu jest ściema, dwa dni wcześniej kupowała jakieś słuchawki za 500 zł, a potem pomocy, nie mam na życie... Ktoś to pisał tutaj, na ale usunął.
I jeszcze się chwali na stronie swojej przeróbkami nie swoich prac.