Wpis z mikrobloga

wspierajmy bezinteresownie Ukraińców za to że blokują nam pociągi z Chin

genialna geopolityczna strategia


@krajobraz: Jestem pewien, że w przypadku gdy Rosja przejmie Ukrainę to będziemy mieli z nimi wtedy święty spokój i żadnych blokad nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep: Jestem ciekaw, czy gdyby to Niemcy zgromadziły wojska na granicy z Czechami z planami aneksji, to czy na wykopie moglibyśmy przeczytać, że:

- to nie nasza wojna
- niech sobie Niemcy robią co chcą, co nas to obchodzi
- należy im się za Zaolzie

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) coś czuję, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: przecież wykop to dzieci, licealiści, może kilku studentów gówno kierunków i jeszcze mniej osób które faktycznie mają widzę i nie będą bały się jej przelać na komentarz aby w odpowiedzi usłyszeć - "usuń konto".
  • Odpowiedz
@rzep: A co jest złego w chęci upadku ukrainy która w niczym nam tak naprawdę nie pomaga? Pompujemy w nią hajs, przyjmujemy ich ludzi a w zamain mamy antypolskie komentarze i nastroje w stolicy tego żóltego gówna.
I nie gadajcie mi że to jest bufor xD
  • Odpowiedz
A co jest złego w chęci upadku ukrainy która w niczym nam tak naprawdę nie pomaga? Pompujemy w nią hajs, przyjmujemy ich ludzi a w zamain mamy antypolskie komentarze i nastroje w stolicy tego żóltego gówna.

I nie gadajcie mi że to jest bufor xD


@Achajos: temu dajcie za to pięć rubli, aż tak głupim nie można być xdd
  • Odpowiedz
@Volki: Dokładnie tak było. Widziałem jak pan Biedroń pisał, że Baćka ma dużo RiGCZu, a pan Zandberg o tym, że na Białorusi jest więcej wolności gospodarczej( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tak było xdd


@Normie_Lurker: No własnie rzecz w tym, że narracja lewicy i liberałow była dokładnie odwrotna - trzeba za wszelką cenę
  • Odpowiedz
@Achajos: Oczywiście, że to jest bufor, przecież to doskonale widać teraz - Ukraina jest gotowa bronić się militarnie przeciwko Rosji. Nastroje na Ukrainie także są antyrosyjskie, w związku z czym nie ma w zasadzie możliwości długotrwałej okupacji Ukrainy, czyli ten, sztuczny, bo sztuczny, twor państwowy odsuwa nas od Rosji.

Natomiast co do naszej kretyńskiej polityki względem Ukrainy i pompowania w nią hajsu - wiesz, że nie trzeba prowadzić kretyńskiej polityki i
  • Odpowiedz