Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W polsce dalej kupują samochody na pokaz, w pracy co chwile się ktoś pyta kiedy zmieniam, mały 18 letni samochód jeździ bezawaryjnie, dla mnie tylko od a do b reszta mnie nie interesuje, mam prawie 100k na koncie mógłbym coś z salonu kupić no i to dalej kupa złomu, dziś masz jutro ci ktoś ukradnie lub wymusi pierwszeństwo
Ale brzydkie stalówki, kup sobie alusy, chłopie to tylko koło, przynajmniej nikt nie ukradnie
#motoryzacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e97159f7bdff000a92d2b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W polsce dalej kupują samochody na ...
źródło: comment_1642691256C15kbeevLSH6WjDNe8OjCB.jpg
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój teść (pracowity i dobrze zarabiający człowiek) ma dobre powiedzenie:
„Kupuj najtańsze samochody w jakich Kię wstyd Ci sie pokazać i najdroższe nieruchomości na jakie Cię stać.”
Przy czym lubi samochody i mieszka w którymś z kolei własnym domu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale co Ty #!$%@?, jak chcesz auto do przemieszczenia się to spoko, jezdzij nawet i 20 letnim golfem. Są ludzie dla których motoryzacja to pasja i wydają na to pieniądze bo lubią. A Ty masz jakaś pasje? Wydajesz na nią pieniądze? To teraz pomyśl w ten sam sposób o osobie która kupuje sobie dane auto - bo chce bo lubi bo może, tyle w temacie. Wiec ból dupki o nic
WalecznyHultaj: Ból dupy w sumie o nic jak ktoś wyżej napisał choć trochę rozumiem Twój punkt widzenia. i podobnie jeżdżę strupem za 5k, a mógłbym kupić coś nowszego za 50k, ale to wymówka dla mojego cebulactwa i się przyznaję.
Niemniej różnica między 20 letnim autem a 5 letnim jest kolosalna. No nie wiem jak to wytłumaczyć, ale powiedziałbym, że w nowszym nawet klima dmucha tam gdzie trzeba, a nie jak w