Wpis z mikrobloga

W maju 1939 niewielka część Francuzów zastanawiała się "Faut-il mourir pour Danzig?" (czy powinniśmy umrzeć za Gdańsk?). Jak się okazało rok później Hitler zapukał i do nich. Wobec wysypu ruskich onuc i trolli mam nadzieję, że jednak większość Polaków woli bronić Polski na Ukrainie, aniżeli u nas. Ja wolę.
#ukraina #rosja #wojna
Pobierz zgredinho - W maju 1939 niewielka część Francuzów zastanawiała się "Faut-il mourir po...
źródło: comment_1642692817axL8pWoDdqhUOTYFdBupEp.jpg
  • 113
bo w naszym interesie jest hamować zapędy Putina, a na Ukrainie się nie skończy (jeżeli się zacznie)


@zgredinho: Jeśliby politycy w to wierzyli, ci sami co twierdzą by wspierać banderowską ukrainę, to by nie robili 13 i 14 emerytury, setek miliardów na 500 plus, które niczego nie zmieniło jesli chodzi o narodziny dzieci, tylko by inwestowali w Wojsko Polskie,
Przypominam, że te rzeczy dzieją się od 7 lat. a oni topią
Wobec wysypu ruskich onuc i trolli mam nadzieję, że jednak większość Polaków woli bronić Polski na Ukrainie, aniżeli u nas. Ja wolę.


@zgredinho: Przyjmij do wiadomości, że jesteś po prostu durniem, bo gdybyś nim nie był, to pierwsza rzecz jaką byś zaproponował, to deportację na Ukrainę tych 1 albo 2 miliona ukrów, którzy pracują w Polsce, deportował, by wracali bronić swojego kraju.

Ale nie, ty będziesz wysyłał Polaków by bronili ich
@yam-jan: szczerze to w przypadku wojny i powołania nie wróżę poborowym, w tym sobie, długiego stażu na froncie zwłaszcza z naszym betonowym dowództwem i pisem u władzy ale i tak chcę bronić kraju bo taki nasz obowiązek
mam nadzieję, że chociaż dobrze wam płacą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zgredinho: Tak, dobrze im płacą, bo wiesz mati, jak ktoś już ma inne zdanie niż ty i wypomina ci twoje porównania z dupy, to od razu ruski troll. Chcesz jechać? Jedź. Jeśli dojdzie do wojny, to na pewno nie braknie na niej najemników z innych krajów, także masz szansę się wykazać.
@rolnik_wykopowy: swoje zdanie wyraził yam-jan tamci tylko szczekają
Polskie prawo zabrania służenia w obcych siłach. Poza tym na co ja Ukraińcom jak nie znam ukraińskiego. I powtórzę jeszcze raz: chcę bronić naszego kraju, Putin to nie jest dobry wujaszek który idzie na Ukrainę odebrać swoje, to pragmatyczny mąciwoda a z jego obecności na Ukrainie nic dobrego dla nas nie wyniknie