Wpis z mikrobloga

@zaczalem_cwiczyc: chłopie Jakie źródło może mam ci dać źródło tego że człowiek ma dwie nogi? To że wchodziliście w 38 na teren Czech razem z Hitlerem i rozbiera liście czechosłowację to fakt powszechnie znany. A kto zrobił kto wysłał Lenina i 1500 Rewolucjonistów z pociągach na teren Rosji? To byli inżynierowie społeczni niemieccy a plan opracował niemiecki Żyd Aleksander Parvus. Niemcy wyposażyli Rewolucjonistów we wszystko co było niezbędne 20 milionów Marek
  • Odpowiedz
@zaczalem_cwiczyc: Oczywiście że mogę ci pożyczyć.... Czego chcesz mogę ci pożyczyć nawet szczęścia. A tak na poważnie to kasy Nie pożyczam bo wtedy tracę przyjaciół. Patrząc na fakt że Polacy to przyjaciele ja nie chcę z wami się kłócić dlatego kasy nie pożyczę.... w ogóle pożyczanie kasy tylko psuje ludzi którzy pożyczają. Oni się przyzwyczajają do pożyczek i myślą że zawsze jak coś będziesz się stanie to oni mogą liczyć na
  • Odpowiedz
Rewolucje zrobili Niemcy


@siddhariha-cautama: no nie do końca. Lenin wykorzystał Niemcy, podobnie jak później Stalin do zaprowadzeniu komunizmu w połowie Europy.

Aha wy postępuje cię zgodnie z etyką.. Rozumiem że w 1938 jak razem z Hitlerem wchodzi liście do Czech na teren zaolzia Postępowa liście zgodnie z etyką


tu rzeczywiście nie posłużyliśmy się, ale jak już coś to bardziej logiką. Bo trzeba albo było nie wchodzić tam, albo utrzymać sojusz z
  • Odpowiedz
nie do końca. Lenin wykorzystał Niemcy, podobnie jak później Stalin do zaprowadzeniu komunizmu w połowie Europy.


@jariosalieri: to jedna z interpretacji. Taka sama jak Wałęsa ktiry wykorzystał UB żeby w Polsce obalić komunizm. > Bo trzeba albo było nie wchodzić tam, albo utrzymać sojusz z Hitlerem. Natomiast trzeba pamiętać, że jednak zajęcia Zaolzia, gdzie większość stanowili Polacy

@jariosalieri: taką samą interpretacją kierowaliśmy się gdy wchodziliśmy na teren białej Rusi w
  • Odpowiedz
@jariosalieri: A co jeszcze A po takiej agent mam mówić? Jak go złapią za rękę to mówi że to nie jego ręka jak znajdą u niego pokwitowanie wypłaty od służby bezpieczeństwa to mówi że to fałszywka albo że pieniądze które znaleźli u niego w kieszeni to u niego wcześniej były a spodnie pożyczył z wypożyczalni... A jak mu znajdą pokwitowanie z podpisem i doj dobrze to oryginał to powie że z
  • Odpowiedz