Wpis z mikrobloga

#teczowepaski A co sądzicie o Toruniu i Bydgoszczy? Łatwo tam z kimś się umówić? Są jakieś miejsca dla LGBT? Czy większość na apkach jest otwarta czy prędzej zamknięta w sobie i same profile bez twarzy? Pytam bo mam złożone potrzeby i nie tylko lepszej pracy szukam, ale też miejsca, gdzie mógłbym poznać chłopaka. xD

Ostatnio czytałem opinie w google maps o poznańskich klubach gejowskich i trochę beka, że ochroniarze pryskają gazem, zaczepiają i wywalają losowych ludzi. xd Ja prędzej tylko z ciekawości tam zajrzę niż będę stałym bywalcem, bo nie piję alkoholu, ale wciąż to brzmi kuriozalnie i daje do myślenia.
  • 10
@zagulal: Na pewno mają też gorsze kluby w Poznaniu i pod miastem. To tam chyba było to słynne Cocomo, gdzie usypiali i okradali klientów. Z tego co czytałem, to główne uwagi w tych klubach odnosiły się do ochrony - że przeważnie ponoć są to przećpane dresy, które nie mają ujścia dla nadmiaru energii.
@Borealny: Jeżeli chodzi o Bydgoszcz (jako mieszkaniec) muszę przyznać, że jest ok dla osób lgbt. W szkole raczej znajomi nie mają żadnego problemu, na mieście nie dostałem w zęby jeszcze, parę flag tęczowych było, nikt ich nie palił. Myślę, że ok. Czy kluby są to nie wiem bo nie chodzę, ale pewnie znajdą się jakieś. Jeszcze dodam, że marsz równości w 2019r odbył się bez problemu.
@Borealny: im większe miasto tym łatwiej kogoś znaleźć, po prostu. „większość na appkach” w moim odczuciu jest wszędzie w Polsce taka sama. Na Twoim miejscu wybrałbym największe miasto w jakim czuję się komfortowo. Ja na przykład za żadne pieniądze nie chciałbym w Warszawie mieszkać :)