Wpis z mikrobloga

Jaka logika kieruje osobami decydującymi się kierować autobusami w komunikacji miejskiej? To chyba najgorszy typ ze wszystkich prac polegających na kierowaniu pojazdami wielkogabarytowych. Gówniane stawki, roszczeniowi pasażerowie, musisz uważać aby babcie się nie przewróciły, jazda w mieście, jesteś nieustannie kontrolowany itp itd Są jakieś zalety?

Rozumiem, że nie każdy ma ochotę porzucać dom na wiele dni i ruszać na międzynarodówki, no ale nawet na głupich zamiatarkach ma się taką sama kasę, jest się codziennie w domu, nikt nad tobą nie stoi i można pewnie w trakcie jeżdżenie 5km/h jakiś serialik sobie walnąć na smartfonie ¯\_(ツ)_/¯

#ztm #kierowcy #kierowcaautobusu #pytanie #mza #autobusy #komunikacjamiejska
  • 5
@AntyBohater: (wiem, ze stary post, ale przypadkiem szukajac czegos po tagach na niego trafilem) zawsze mam ponad 6 do ręki, wszystkie składki od tego odprowadzone. Jestem codziennie w domu, to co się dzieje na przedziale pasażerskim mnie kompletnie nie interesuje, wyobrażam sobie, że wioze normalny towar. Mam czas żeby pojść na basen, siłownię, rozwijać swoje zainteresowania muzyczne. Koledzy w ciężarówkach zarabiają mniej i to jeszcze pod stołem :)
a znajomi po
ziale pasażerskim mnie kompletnie nie interesuje, wyobrażam sobie, że wioze normalny towar. Mam czas żeby pojść na basen, siłown


@wykastrowany: 6k? za ile godzin? Szczerze to myślałem, że kierowcy autobusów miejskich mają w okolicy 4k