Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@juzwos: "x" w chciałxbym nie jest do wymawiania, to oznacza że możesz podstawić coś tam. Jeden z bardziej intuicyjnych sposobów określania zmiennej xD
@juzwos: ma racje, co to za ewolucja języka że jest trudniej się komunikować xD Jak dla mnie ewolucja języka ma ułatwiać ją.


@SpaceMonkey: Dokładnie, niestety ludzie nie lubią prostych rozwiązań.

Czy esperanto usprawniło by komunikację? Pomyślmy ile środków ludzie wydają na naukę języków obcych, pewnie że tak.

Czy rezygnacja z rodzajów żeńskich i męskich by usprawniła? W 100%, niczemu w sumie szczególnemu to nie służy już dziś. Byłoby to po
@juzwos: nie wiem, kto jest tutaj bardziej niepoważny - striggerowany Turek biorący na poważnie jakieś twitterowe pieperzenie czy wykopki, które temu przyklaskują

Banda k-popiar myślących, że płeć to kolejny poziom w pokedexie i trzeba kolekcjonować wszystkie wymyśliła sobie jakies zaimki i sobie siedzą we własnym świecie, wejdzie jeden z drugim i wielki hurr durr. Za czasów sweet blogaska i pokemowy też byście się odpalali, że jedna z druga pisze jak po
Każde, ale to absolutnie każde pokolenie ma swoje odpały -


@aegypius: Nawet nie mam pretensji do tych dzieci- tylko mnie najbardziej irytyuje, że są dorośli, którzy to traktują jak najbardziej poważnie i są np. europosłami jak Sylwia Spurek lub są szykowane do startu w wyborach- jak Maja Staśko. To nie jest normalne, żeby takie osoby były decyzyjne w czymkolwiek.