Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich piszących ze bitcoin odbije życzę powodzenia lub w końcu wziąć się za naukę, bo to najlepszą inwestycja w samego siebie. Już dawno widoczny był h&s pattetn który wskazuję 24-26k. Macie krach na rynkach tradycyjnych więc nic nie będzie rosło, jeśli kapitał ucieka z rynkow tradycyjnych to tym bardziej ucieknie z kryptowalut. Nie wiem po ch'j słuchacie jakiś Philow czy innych, wystarczy że zobaczycie wykres GrayScale które sprzedaje swoje btc już od dawien dawna, a to że jutiber wam powie ze dolek jest bliski to nie ufajcie im, im chodzi tylko o reflinki. Smart money odchodzi, mamy najniższy wskaźnik smart money od XX miesięcy, co z tego że Salvador czy Saylor dokupi 500btc? Wejdźcie sobie na aggr.trade i zobaczcie ile macie sprzedaży, ludzie uciekają w #zloto bo idzie kryzys gospodarczy i żaden bitek wam rósł nie będzie jak jest strach przed Cbdc. Przecież Państwo jesli będzie chciało to zabroni kryptowalut i nie macie nic do gadania. Doliczcie to że jest to przewartościowane gówno i spekulacja bo pełno jest lepszych projektów nie licząc tego że wolumen spada z miesiąca na miesiąc.
#kryptowaluty #bitcoin
  • 28
@Kutecz człowiek uczy się każdego dnia, pomimo przeczytaniu dziesiątek książek nadal każda informacja jest cenna, warto też spojrzeć na darmowe poradniki ogólnodostępne dla każdego, aby myśleć jak podstawowy inwestor. Nie układam Ci życia, ale zamiast przeglądać posty które pisalem to w ten czas przeczytałbys 2-5 kartek cennych informacjii na temat analizy i spekulacji :)
Pobierz Uzapi - @Kutecz człowiek uczy się każdego dnia, pomimo przeczytaniu dziesiątek książe...
źródło: comment_1642868494aN309wF4xQubE4yOC42QrL.jpg
@Uzapi: wiesz, że historia się nie powtarza. Ona piszę się na nowo. Jeden trafi z analizą, drugi nie. Ja osobiście inwestuje we wszystko po trochu, najwięcej w siebie i dom. Pozdrawiam serdecznie
@Uzapi: 1. h&s pattern to tylko smieszne kreski, taki pattern juz byl raz i jakos nie spadlo do 24k
2. krachu narazie jeszcze nie ma, zobaczymy co nasdaq zrobi w nastepnych 2 tygodniach (mozliwe odbicie bo rynek juz poczesci zdyskontowal info o podwyzce stop procentowych dawno zapowiadana przez powella)
3. tak fundy sie laduja w zloto no i co,
4. acha bo idzie kryzys gospodarczy :D no to ty jesli przewidujesz
@ByczeqFernando Nie wiem, Chiny wystarczy że napisały o banie BTC to tacy co Ty srali pod siebie i chociaż wiedzieli że będzie dump to 3mali twardo i wierzyli w ath. Wystarczy że kolejna będzie Rosja, a jak wejdzie cbdc to i USA po co mam Ci się tłumaczyć i z Tobą pisać skoro zamiast posłuchać osób 3 co myślą o rynku to potrafisz napisać tylko ze analiza z dupy lub że coś
@Uzapi: jedyne czego bym sie obawial to udzial shortow na gieldach typu binance.
No bo nie zgadzam sie z twoimi argumentami no i sa z dupy iMHO :)
Kiedy chiny zbanuja BTC? no powiedz kiedy ten argument na prawde nie dziala, powiem ci wiecej, duze gieldy krypto padaly i wtedy tez wienczyli koniec BTC i co? no co chwile wbija ATH.
Nara byku powodzenia oby cie nie wyzerowało