Wpis z mikrobloga

dostanę jakieś #perfumy które wyraźnie pachną mango, a nie czuć je tylko przez chwile (w sensie mango)? nie muszą być męskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) byleby nie były przeraźliwie słodkie i żeby nie waliły jakimś morzem, przyprawami, cytrusami, ziołami tylko takie fajne owocowe i lekko słodkie
  • 8
@wojciech_adasdas: no cóż :P . Najlepsze mango i takie typowo tropikalno soczyste spotkałam w Escada Taj Sunset. Poza tym polecam The Body Shop Mango, Angel eau Croisiere 2019 i Demeter. Problem z mango jest taki, że albo jest ono mega słodkie (tak jak w 4 pierwszych pozycjach), albo dziwno niedojrzało - zielone i nie przypomina ani siebie, ani innego konkretnego owocu. Na pewno nie polecę Ci Keep Glazed The House of
@eliksir_z_mango: co prawda po dwóch tygodniach, ale ogromnie chciałbym ci podziękować za to ze poleciłaś mi perfumy Demeter. miało być mango a zamówiłem kilkanaście różnych zapachów, bo to jest dokładnie to czego szukałem, konkretne zapachy a nie nawalone 100 składników w jednych perfumach. dosłownie czuje się jakbym odkrył skarb.
jeszcze raz ogromne dzięki <3