Wpis z mikrobloga

Brytole wysyłają tony sprzętu.
Kraje bałkańskie też pożyczają co mogą.
Bajden śpi ale jego skunkworksy już pakują żołnierzyków|
Niemcy klasycznie spiskują z ruskimi
Holandia wysyła artylerię.

A co Polska robi teraz dla Ukrainy?

#ukraina #wojna
  • 57
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Wiele źródłem potwierdza wysyłanie broni, po cichu bo przewodzimy OBWE i niewypada wspierać którejś ze stron. Choćby ostatnio Gromy zaczęły masowo ginąć z magazynów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gorzej z ukrainkami co lataja po klubach

te to chyba gorsze niz p0lki


@kierowcaautobusuofficial: Byczku Polki to są święte katoliczki w porównaniu do Ukrainek, zawodowo zajmuje się niejako wprowadzaniem Ukrainców na maszyny po fabrykach. Schemat jest zawszę taki sam: Przyjeżdża para razem dorobić, po miesiącu Tatiana mieszka już u Polaka a Dima mi wypłakuje mi się w rękaw, temat przerabiany wielokrotnie
  • Odpowiedz
@kierowcaautobusuofficial: Wiele Ukrainek po prostu nie chce wracać do siebie bo niby po co? Więc czemu przyjeżdżają ze swoimi chłopakami? Ano tak pewnie o wiele łatwiej i taniej, chłop skupia się na robocie a Ukrainka od pierwszego dnia się już rozgląda
  • Odpowiedz
@guest: PPZR Piorun – przenośny przeciwlotniczy zestaw rakietowy produkcji polskiej, przeznaczony do zwalczania nisko lecących statków powietrznych, samolotów, śmigłowców oraz bezzałogowych statków powietrznych. Zestaw jest głęboką modernizacją zestawu PPZR Grom, dlatego drugim oznaczeniem pocisku jest GROM-M
  • Odpowiedz