Wpis z mikrobloga

Tuskowi należą się miliony kopów w dupę, a nie złotych, ale dzisiejszy materiał TVP o luksusie Tuska powinien dostać złotego goebbelsa, jeśli nie platynowego gdyby tag #tvpiscodzienny nadal działał pod kierunkiem @jaxonxst. Takiego szturchania kijem p0lackiej zawiści i takiego wywoływania resentymentów, to dawno nie widziałem. Wyobraźcie sobie, że ogląda to taki #p0lak i reaguje mniej więcej tak: COO KUHWA, on zarabia aż tyle więcej ode mnie p0laka robaka? Jaki ch.j i śmieć i złodzij. Jo przez cały rok tyle nie zarabiom ile łona dała za te torebke. KUHWA NIE WYCZYMOM ZARAZ KWIIIIII. Kurskiemu uj w dziąsło i powinien odpowiadać za to, że jego ściek takim zawistnym p0lakom podniósł ciśnienie. Aż wyjątkowo się będę solidaryzował z wyborcami PO, którzy wbrew swojej woli łożą na to ścierwo, jakim stało się TVP pod wodzą PiS. Już za poprzedników był imo dramat, ale to teraz zasługuje na osobną pracę z zakresu socjologii, historii i mediów na kilkaset stron. #bekazpisu #bekaztvp #tvpis #bekazpodludzi
  • 4
@Qba1996 Mam dwie teorie na temat tego materiału. Pierwsza: wypuszczono go by sprawdzić teren, jak oddziały rozpoznawcze na wojne. Celem jest sprawdzenie, czy widzowie są w stanie kupić już tak absurdalne informacje.

Drugą opisałem w komentarzu pod znaleziskiem z tym materiałem, dlatego daje ctrl C i V: Generalnie "fajna" narracja społeczna jest budowana przez te materiały. Już mamy socjalistyczną politykę w gospodarce, ale teraz dochodzi też potępienie tego, który śmie posiadać więcej.