Wpis z mikrobloga

Messi od zawsze wiedziałem że nie grzeszysz inteligencją ale twoja głupota po prostu boli. Zawsze powtarzałeś, że dla ciebie kasa nic nie znaczy, że na tym nie zarabiasz. I masz rację bo jesteś zwyczajnym atencjuszem i tylko atencja się dla ciebie liczy. Wrzuciłeś Majora żeby chociaż na chwilę zabłysnąć na YT, może liczyłeś nawet na rekord wyświetleń. No i masz rekord, ustanowiłeś rekord głupoty w tym Uniwersum. Dogadywałeś się ze Srawusiem więc zasłużyłeś na to co cię spotkało. Już się prawdopodobnie nie wybijesz do poprzedniego poziomu, kurek z atencją zakręcony.
#kononowicz #patostreamy
  • 9
@gzymspiwniczny: Messi miał widownię jaką miał bo ją zbierał latami. Myślę że się tak łatwo nie wybije, poza tym Sławek mu na to nie pozwoli. Wcześniej mógł się bać że Messi zagoni fanów do jakiejś masowej akcji a teraz nie ma nawet o tym mowy.
Przecież ten cały Messi był przydupasem tkocza szczocha bystrzaka swego czasu. Tylko albo szanowny streamer zwyzywał albo coś innego ich poroznilo( ͡° ͜ʖ ͡°) coś mi świta w glowie, że byl moderatorem i sypał donejtami. A gdy Sylwuś się odwrócił to przeniósł się na szkolną. To tyle chciałem powiedzieć na ten temat