Wpis z mikrobloga

Opowiem w skròcie. Kilka dni temu przyjął się gość do Roby, facet mega spoko od razu się z nim zakolegowalem, przez podobne wartości jakie wyznajemy np: konserwatyzm, nienawiść do covidian i komuchòw i podobnie jak ja głosuje na konfederację, no ale do rzeczy. Pogadaliśmy o kobietach i opowiedział jak poznał żonę, a poznał ją bo ta poprosiła go o drogę do jakiejś bliskiej wege knajpy bo nie była z naszego miasta. Laska była turbolewaczką, zapieprzala na marsze kobiet, LGBT, trochę feministka, i nienawiść do kościoła, a teraz? xD Przykładna żona, matka 2 dzieci, co niedzielę #!$%@? z mężem i dziećmi schabowy po kościele xD Jak mi to opowiadał to sam się z tego śmiał, a wiecie dlaczego się tak zmieniła? Bo gość ma 198cm, sylwetkę Zyzza a jakbym mu #!$%@? w mordę to bym złamał rękę na jego stalowej szczęce. Jak to pisze to leje z beki bo w głowie mam te pierdy normictwa że charakter, że to i tamto a prawda jest taka, że najważniejsze jest budzić u kobiet pożądanie, a żeby je budzić to trzeba mieć warunki fizyczne, blackpill to fakt i nawet z tym nie handlujcie.
#przegryw #zwiazki #blackpill
  • 6