Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Mirki pamiętacie pewnie serial 39 i pół z Karolakiem?
Mam pomysł na serial ale taki prawdziwy życiowy dla wykopków i przegrywow.

Jest sobie taki Piotrek co sobie siedział na bezrobociu przez ostatnie 5 lat i zdał sobie sprawę że już niedługo ma 30 lat a dokładniej 29 i pół i dalej jest prawiczkiem. Obudził się o 13 we środę i uznał że to koniec i się weźmie za życie. Wysyłał kilka CV zaraz po tym jak wstał i robił codzienny rytuał fapseszyn, maraton Kononowicza i później wizyta u ziomka do północy. Ale tym razem w odcinku pierwszym uśmiecha się poraz pierwszy do niego szczęście gdyż po drodze do ziomka znajduje 100zl. Kupuje 4 pak piwa chipsy i lotto z plusem w żabce. O czym zapomina.

Nazajutrz o 8 dzwoni telefon gdzie zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną do hotelu gdzie składał CV i zapraszają w poniedziałek na rozmowę kwalifikacyjną. W piątek idzie do sklepu by kupić golarke i jakiś tani dezodorant i znajduje los lotto gdzie okazuje się że trafił 5 i miał 3.5 tys złotych. Od razu odbiera wygraną idzie na zakupy ubrań i butów, do fryzjera i wygląda jak nie przegryw, w nowych ciuchach wygląda jak normik z aspiracjami na bucie oskarkiem.

W poniedziałek był jednym z 5 kandydatów na stanowisko recepcji hotelowej w dużej sieci. 5 lat grania w gry online na zagranicznych serwerach sprawiły że Piotrek wypadł najlepiej i z miejsca dostał pracę.
W 3 odcinku jest na przyuczeniu u Marty i go oprowadza po hotelu. Podczas odprowadzania po hotelu wpada w oko kelnerce Magdzie ale on tego nie zauważył. Część następna może powstanie niedługo.

#harlekinydlaprzegrywow #przegryw #seriale #gownowpis
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sqlserver: jest poprostu człowiekiem który przez lenistwo się zapuścił w domu i nie jest siebie świadomy. O ubraniach pisałem. Inna sprawa to to że tez o siebie nie dbałem i chodziłem w byle czym i.wiem o czym mowa.
@Pesa_elf: Mnie nie przekonałeś.
W takim Limitless to przegryw przynajmniej znajduje super pigułki, a u ciebie przestaje być przegrywem nagle bez żadnego powodu.
Chociaż byś jakieś palmy na słońcu dodał albo coś.
sqlserver - @Pesa_elf: Mnie nie przekonałeś.
W takim Limitless to przegryw przynajmn...
5 lat grania w gry online na zagranicznych serwerach sprawiły że Piotrek wypadł najlepiej i z miejsca dostał pracę


@Pesa_elf: to się nie spina - przegrywy nie są na tyle inteligentne, aby nauczyć się języka w komunikatywnym stopniu z gier online, a prędzej max co potrafią to "hi, free itans plx"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pesa_elf: tak średnio bym powiedział. Z neeta nagle na wygrywa? Jakby chociaż był jakimś śmieszkiem albo innym heheszkiem który umi się bawić w życie