Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: Dzisiaj przyszła mi paczka z Amazonu z Niemiec. Stan na szczęście idealny, ale mam wrażenie, że to trochę loteria. Pudełko włożone do trochę większego, dosyć cienkiego, kartonu. W środku jeden (dosłownie) arkusz brązowego papieru dla "zabezpieczenia". Jakby na paczkę trochę popadało, albo kurier bardziej nią machał, to prawdopodobnie dojechała by w dużo gorszym stanie. Tylko ja brałem standardowe pakowanie
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru Zamowilem Defendera. Przyszedl w dodatkowym pudle ale oryginalne pudełko zniszczone. Odesłałem 15min pozniej z informacją że chce wymienić. Dwa dni później przyszedł kolejny. Tez w dodatkowym pudle. Tym razem ładny.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: na chwilę obecną na 10 zamówień połowa uszkodzona, wszystko zależy skąd przybywa. Jedne magazyny pakują lepiej, inne gorzej.
Ze smyka możesz brać, najlepiej załóż sobie to konto z puzlami i zamów odbiór własny w sklepie.
  • Odpowiedz
kupujesz i zbierasz puzle. Za rakietę będziesz miał bon 10 zł.


@Qullion: tylko żeby te kupony wykorzystać to trzeba tam kupować codziennie, bo po miesiącu przepadają. A, że dobra cena w smyku trafia się raz na miesiąc to nie warto sobie tym zwracać gitary ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru dziś dotarła inna paczka. W kopercie papierowej! To już drugi raz jak Lego mi przysłali w papierowej kopercie. Niestety jak zestaw jest niewielkich rozmiarów (u mnie to był Jeep i Wytrzymała Koparka z Technic) to pakują to często do kopert. Wtedy jesteś skazany na łaskę kuriera :D
  • Odpowiedz