Wpis z mikrobloga

@HansLanda88: Dzięki! Ciężko stwierdzić w takim przypadku bo jest to jednak obraz "abstrakcyjny" (to nie abstrakcja kompletnie ale tak chyba najłatwiej opisać). Więc poza samym procesem malowania jest też sporo myślenia, ale w inny sposób nie wiem jak to opisać. Nie, że co by tu dodać tylko czekam aż gdzieś w podświadomości coś zaskoczy, poczuję, że to ten moment i wykonuję ruch pędzlem. No i samo idzie. Ogólnie z 1.5 tygodnia
@Nikas: A ja się powtórzę. Ostatnio dużo mówiłeś o kryzysie twórczości. Sugerowano, całkiem słusznie, aby odejść choć na jakiś czas od tego stylu, sam się zgadzałeś. A wychodzi, że nadal w tym tkwisz, bo tak można zarobić pieniążki, a i jakoś ogromnie wymagające to nie jest, wybacza błędy i jest po prostu dla ciebie wygodne.

Nie chcę być tutaj defetystą, bo ogólnie lubię ten rodzaj prac (jednoznacznie kojarzy mi się z
@onpanopticon: wystarczy wejść na mój instagram mój to możesz sobie zobaczyć jakie rzeczy robiłem przez ostatni czas, ale dzięki za komentarz, cały czas próbuję nowych rzeczy