Wpis z mikrobloga

Tak przeciętny żołnierz widzi wysrywy wykopków, płaczących, że jak będzie wojna to oni na pewno nie będą walczyć i ginąć "za kaczora i tom głupiom Polskę" XD

Wojsko nijak nie potrzebuje wykopowych stulejarzy, bo żeby zrobić z większości z was materiał na chociaż podstawowe mięso armatnie, to musielibyście odbyć minimum roczne szkolenie. Bez tego sprzęt i logistyka na was zmarnowane będą więcej warte niż szkody, które będziecie w stanie wyrządzić zorganizowanemu wrogowi.

Dlatego nawet jak będzie wojna, to nikt was nigdzie nie weźmie, bo skończy się ona szybciej, niż da się was wyszkolić. A niektórzy piszą wpisy tak dramatyczne, jakby dopiero co z łapanki do armii uciekli XDD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojsko #ukraina #rosja #takaprawda #wojna
Pobierz
źródło: comment_1643354233MiWWOjgHgd0O5lNfVPSRFb.jpg
  • 157
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: żaden lekarz nie ma zastrzeżeń co do mojego zdrowia, więc możesz sobie te sugestie wsadzić w miejsce, gdzie cie koledzy poborowi będą ruchac pod prysznicem na kompanii, jak już zostanie ogłoszona mobilizacja( ͡° ͜ʖ ͡°)
będziemy wyzerac truchło z trepów co zdecydowali GINOŃĆ ZA ŁOJCZYZNE


@zwei: ty i większość tobie podobnych jeśli już będziecie ginąć to ot tak, po prostu, dla siebie przez pecha złapania przypadkowej kulki, znalezienia się przy bombardowanym obiekcie strategicznym, lub gdy wrogowi coś odwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii: Ogólnie można się zgodzić, ale:
- mobilizacja może przyjąć różne formy (powszechna, częściowa itp.)
- zwykle jest ogłaszana przed wybuchem wojny, a nie jak już wybuchnie (przynajmniej tak powinno być)
- poborowy nie musi stać w okopie jak w XX wieku, ale może pełnić inne funkcje na tyłach frontu
- rządzący tym krajem są tak nieogarnięci, że na czas wojny mogą wprowadzić zakaz wchodzenia do lasu albo tymczasowy ruch lewostronny,
żaden lekarz nie ma zastrzeżeń co do mojego zdrowia, więc możesz sobie te sugestie wsadzić w miejsce, gdzie cie koledzy poborowi będą ruchac pod prysznicem na kompanii, jak już zostanie ogłoszona mobilizacja( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jendriu: lekarzy od broni obchodzi tylko to czy zapłacisz za badania, więc to żaden wyznacznik. Większym już są Twoje homoseksualne fiksacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie można się zgodzić, ale:

- mobilizacja może przyjąć różne formy (powszechna, częściowa itp.)

- zwykle jest ogłaszana przed wybuchem wojny, a nie jak już wybuchnie (przynajmniej tak powinno być)


@Lorneta_z_meduza: mobilizacja obejmuje tylko wyszkolonych żołnierzy. Cywili bez szkolenia nie dotknie, można ich będzie co najwyżej wezwać na szkolenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lebort: no bo ten wątek jest śmieszny xd i stawiam się po jednej ze stron, do której mi bliżej

Tak serio to nie mam pojęcia, co zrobie w takiej chwili, tak jak nikt z postujacych tego nie wie. Podejrzewam że jeżeli będzie jakiś konflikt to raczej ze wschodu, więc uciekalbym na zachód oczywiście. Co bym jadł? A #!$%@? wie, ale człowiek jak mu gul skoczy do gardła to zawsze znajdzie sposób.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ethics: dadzą Ci wadliwy karabinek i dowódcę z pisowskiego nadania, który wojnę widział w Szeregowcu Ryanie, a potem każą atakować umocnione pozycje wroga. HURAAAAAA HUSARIAAA WIELG BOLZGAAAA
gdy ktoś im powie prawdę w twarz o ich realnych zdolnościach obronnych dla państwa


@skitarii: Ale wiesz, że 99% tych co piszą, że srają na jakąś śmieszną wojnę i nie poszliby w kamasze to wiedzą? xD

Ja wiem, że ja byłbym #!$%@? i nieposłusznym żołnierzem, a #!$%@? i nieposłuszni żołnierze zdychają pierwsi, a po co zdychać jak można się ukrywać niczym mistrz zabawy w chowanego Jacek Jaworek xD
@zwei tylko że w tym wszystkim zostawiasz za sobą rodzinę która nie jest w stanie uciekać. Masę innych ludzi, którzy zaczną umierać w szpitalach, we własnych domach. Twoje podejście to egoizm. I żeby nie było, że cię nie rozumiem. Bo rozumiem, chcesz przeżyć za wszelką cenę, normalne. Ale nie pojezdzaj w internecie tych ktorzy to życie będą ryzykować dla innych. Nazywaj rzeczy po imieniu: jesteś egoistą, oni bohaterami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii:

homoseksualne fiksacje


Co nie co słyszałem jak lubią bawić się chłopaczki prawaczki to ci mówię co cię może czekać. Obrzydliwe tak chłop chlopa, no ale w waszym środowisku to normalne, musisz być przygotowany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skitarii:

Ogólnie można się zgodzić, ale:

- mobilizacja może przyjąć różne formy (powszechna, częściowa itp.)

- zwykle jest ogłaszana przed wybuchem wojny, a nie jak już wybuchnie (przynajmniej tak powinno być)


@Lorneta_z_meduza: mobilizacja obejmuje tylko wyszkolonych żołnierzy. Cywili bez szkolenia nie dotknie, można ich będzie co najwyżej wezwać na szkolenie.


To się zdziwisz, jak Mateusz ogłosi,że w nocy zrobili nowele do rozporządzenia i musisz #!$%@?ć na front xD
@skitarii: za Polskę walczą tylko frajerzy, ale ja nie o tym.

Mit sprawnego polskiego żołnierza to chyba jeden z głupszych polskich mitów. To trochę, jak wiara w boga - nikt nie widział, ale wierzą xD
@skitarii: Ten kraj nie dał mi nic - za wszystko musiałem albo płacić, albo kombinować. I o ile lubię w nim żyć (chociaż jest to coraz cięższa relacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to nie zamierzam za niego ginąć bo jeden z drugim mierzą sobie pały i doprowadzają do napięć bo chcą mieć 'wpływy'. Jest jeszcze cała połać świata do życia. Może im szybciej ludzie to zrozumieją tym
@kyperinho Nie tyle jest słuszne co jest czasem konieczne. Ludzie zawsze walczyli ze sobą. Były czasem dłuższe okresy lokalnego pokoju. Teraz myślimy że już wojen nie będzie. Po traktacie Wersalskim była w Europie tzw. Belle Epoqe. Dziesięciolecia bez wojny, rozwijała się nauka. Miało być w pytę. A potem przyszła 1 i 2 wojna światowa. Powiedz jaka widzisz alternatywę do tego trepa?
Ja wychodzę z założenia, że nie po to płacę podatki na wojsko, żeby się bić. Macie żołd, a teraz jazda #!$%@?ć na front zdychać w atomowym holocauście


@Kosmiczny_byk: jak dojdzie do atomowego holocaustu to ty prędzej zdechniesz niż przeciętny żołnierz, bo atomem wali się w miasta z cywilami, a nie w żołnierzy na froncie.

Do tego wojsko ma ekwipunek zabezpieczający przed promieniowaniem, a ty po wybuchu takiej wojny jedyne co to
@wykopyrek zalezy czy wjada na pełnej #!$%@?. Rosjanie grają Ukraina na scenie politycznej. Gdyby chcieli to by przeorali ja szybko. Nikt na słabego nie szykuje żadnych taktyk ani nie zgrywa wszystkiego idealnie, szkoda sił.
@skitarii: No raczej na ogień pójdą upośledzeni kibole a żołnierz będzie kolaborować albo #!$%@? na Białoruś w razie realnego zagrożenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wojsko nijak nie potrzebuje wykopowych stulejarzy, bo żeby zrobić z większości z was materiał na chociaż podstawowe mięso armatnie, to musielibyście odbyć minimum roczne szkolenie. Bez tego sprzęt i logistyka na was zmarnowane będą więcej warte niż szkody, które będziecie w stanie wyrządzić zorganizowanemu wrogowi.


@skitarii: No bo nasze wojsko to jest tak wyszkolone i pełne sprawnych ludzi, że świat aż się trzęsie ze strachu XD

80k mięsa w większości urzędasów
@skitarii: Nie chcę nikogo wyrwać z mokrego snu, ale w przypadku otwartej wojny wykopki, cywile i rezerwa będzie mięsem armatnim, a regularne wojsko ucieknie do partyzantki. Sorry, ale scen z medal of honor czy call of duty raczej nie będzie.
Nie chcę nikogo wyrwać z mokrego snu, ale w przypadku otwartej wojny wykopki, cywile i rezerwa będzie mięsem armatnim, a regularne wojsko ucieknie do partyzantki. Sorry, ale scen z medal of honor czy call of duty raczej nie będzie.


@ZlotyJakub: a na jakiej podstawie piszesz, że cywile będą mięsem armatnim? Na podstawie tzw. danych z dupy? XD
dobrze, że ludzie piszą, że nie pójdą, bo warto promować rozsądne postawy i uświadomić, że to nie wstyd nie chcieć ginąć za kraj z kartonu


@zwei: zgwałcą Ci matkę albo żonę na twoich oczach to szybko Ci się zachce łapać za broń xD
@zwei: nie, wtedy to będzie to mityczne siaganie za bron od ktorego wyskrobki tak ze odzegnuja. Z reszta co ja mowie - oni juz beda u Niemca bezpieczni bo uciekli przed wojną XD
@zwei:
Nie chcesz bronić ojczyzny, to twoja rodzina będzie miała gorzej( ͡° ͜ʖ ͡°) o ile jej ruski nie zgwałcą lub nie zabiją, w końcu to azjatycka swołocz.
Poza tym taka jest prawda, przeciętnego wykopka bez przeszkolenia nawet nie zmobilizują bo i po co ? Potrzeba było minimum pół rocznego jakieś sensowego przeszkolenia, zmobilizowania to mogą obawiać się żołnierze na emeryturach, jacyś wotowcy czy z innych nsr,
@skitarii: po pierwsze, jak trzy dni wytrzymacie, akurat żeby ta bardziej wartościowa część społeczeństwa mogła się spakować i #!$%@?ć to będzie dobrze, to raz

a dwa, to trepy mają wyprane mózgi bo jest to najważniejsza część szkolenia żołnierza, możecie się oszukiwać że tak nie jest tak samo jak sekciarze że to oni jednak mają rację
@skitarii: całkowicie pewny jestem że tak nie będzie

powiedz mi trepie jak to jest, kazali wam tylko stać pod płotem na granicy a trzech zmarło, jeden zdezerterował, wielu rannych, to jak wy chcecie w prawdziwą wojnę? tojtojki wam w lesie musieli postawić jak #!$%@? niepełnosprytnym
powiedz mi trepie jak to jest, kazali wam tylko stać pod płotem na granicy a trzech zmarło, jeden zdezerterował, wielu rannych, to jak wy chcecie w prawdziwą wojnę? tojtojki wam w lesie musieli postawić jak #!$%@? niepełnosprytnym


@Hylfnur: nie jestem trepem, wykopowy przegrywie, ale ty za to jesteś chyba masz gwóźdź wbity w pusty baniak, jeśli dziwi cię, że tysiącom ludzi potrzeba latryn.

Co, boli cię dupsko, że jesteś bezużyteczny dla
@skitarii: Dzięki za potwierdzenie, że wojsko to wylęgarnia toksycznych frustratów obsesyjnie potrzebujących zrelatywizować sobie swój wybór, porównując się fizycznie i psychicznie do innych. Jak obsesja xD Co ci to #!$%@? przeszkadza, ze jakaś grupa ludzi nie chce i nie poczuwa się do walki zbrojnej, tym bardziej skoro sam widzisz, że nie maja do tego predyspozycji? Widzisz ty siebie, siedzisz na gownoportalu i wykłócasz sie z randomami, malujesz w Gimpie jakieś gowno
Dzięki za potwierdzenie, że wojsko to wylęgarnia toksycznych frustratów obsesyjnie potrzebujących zrelatywizować sobie swój wybór, porównując się fizycznie i psychicznie do innych. Jak obsesja xD Co ci to #!$%@? przeszkadza, ze jakaś grupa ludzi nie chce i nie poczuwa się do walki zbrojnej, tym bardziej skoro sam widzisz, że nie maja do tego predyspozycji?


@Kazach_z_Almaty: kolejny dzban XD

Kto pisał, że jestem w wojsku? Nie jestem, a ty po prostu masz
Skoro nie jesteś, to tym bardziej w czym problem? Że ludzie zapatrują się na to w różny sposób konsekwencją jest wiarygodność i prestiż państwa oraz troska jego władzy o poczucie przynależności? Czy o to, że nie każdy jest napakowanym byczkiem urodzonym do przeładowywania gnata?


@Kazach_z_Almaty: w niczym problem. Po prostu zrobiłem mema i wpis. Równie dobrze mogę pytać w czym ty masz problem. W tym, że wyśmiewam urojenia wykopków o tym,
@skitarii:
no a jak rosja najedzie to pierwsze co wojsko zrobi to postawi tojtojki w lasach by nasi dzielni komandosi mogli odpierać wroga ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież patrole prowadzi się tylko na teranach otojtojkowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jednej strony nasze potężne trepy powstrzymają potężną rosję a z drugiej strony nie są w stanie się wysrać w lesie na patrolu bez