Wpis z mikrobloga

@jalop Stary Tsitsipasa przez cały mecz dawał wzkazówki swojemu synowi jak ma grać co jest niedozwolone. Danił się zdenerwował i dosadnie przekazał swoje niezadowolenie sędziemu, co widać na filmiku.

Po tym zajściu ustawiono dodatkowego sędziego pod boksem greka, który słuchał czy Stefanos otrzymuje coaching. Parę gemów później otrzymał ostrzeżenie xD
@gacek21: Niekoniecznie uderzaj mocniej ale będąc na trybunach, nie biorąc udziału w grze masz czas się przyjrzeć przeciwnikowi i przeanalizować na czym traci punkty, jaka dzisiaj ma słabsza stronę. I dodatkowo może tez ojciec mówić synowi co on sam robi źle i co powinien poprawić.

Zawodnik będąc w grze jest zmęczony fizycznie i psychicznie szczególnie jak przegrywa i sam może nie dostrzec tego co ojciec na trybunach.

Jeden ma ojca do
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@handballer: #!$%@? akcja :d trener jest zabroniony? Nie rozumiem tego. Jest tu ekspert od tenisa? Jakie zadanie ma trener w tenisie? Bo z tego co widzę to trener trenerem jest do czasu wejścia na kort a potem ma siedzieć na trybunach i być cicho. Trener w tym momencie traci swoją funkcję? Chyba jestem za głupi na ten sport :d
@gacek21: Podczas meczu zawodnik jest zdany tylko na siebie. Przepisy zabraniają jakiegokolwiek kontaktu z trenerem czy innymi osobami. Nie wiem jak jest u bab, bo pamiętam jak kiedyś ładnych parę lat temu Woźniacka w którymś z meczów gadała właśnie ze swoim ojcem (który był jej trenerem). U facetów to jest zabronione
@gacek21: Ale takie są oficjalne zasady/przepisy przepisy ATP i WTA XD skąd mogę wiedzieć czemu federacja tenisowa tak sobie wymyśliła. Tak jak w nożnej bramkarz nie może łapać piłki po podaniu nogą od swojego zawodnika, tak w tenisie trener nie może udzielać wskazówek podczas meczów
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@handballer: tak samo tenis jest chyba jedynym sportem z tak dziwna punktacja. Jak nie lubię tenisa to po tym co napisałeś nie lubię go jeszcze bardziej :d dzięki za konwersacje na temat tego śmiesznego sportu ;)
@gacek21: w sumie brytole wymyślili współczesny tenis więc nic dziwnego taka punktacja, skoro do dziś są niekiedy używane u nich te #!$%@? jednostki imperiale (cale mile jardy itp) ale doczytałem teraz, że jednak ta punktacja została wymyślona we Francji
@gacek21: Podczas meczu zawodnik jest zdany tylko na siebie. Przepisy zabraniają jakiegokolwiek kontaktu z trenerem czy innymi osobami. Nie wiem jak jest u bab, bo pamiętam jak kiedyś ładnych parę lat temu Woźniacka w którymś z meczów gadała właśnie ze swoim ojcem (który był jej trenerem). U facetów to jest zabronione

@handballer: co za #!$%@? przepisy, żeby trener nie mógł podpowiadać swojemu człowiekowi. Ja prdl