Wpis z mikrobloga

tl,dr: żale kolejnego #!$%@? który ma dość już wszystkiego.
ehh #!$%@? już człowieka mało co cieszy, przez ostatnie lata kota i psa mało z nimi czasu spędzałem - odeszli oboje (teraz na żale dużo za późno ale w takie dni jak dziś nasila się najbardziej), kupiłem 2 lata temu najbardziej #!$%@? telefon - czego nie chciałem na nim robić to głowa mała i wiecie co? przez może 2-3 tygodnie się nim bawiłem, jakiś czas temu chciałem wrócić do gierek i odłożyłem na najbardziej wypaśnego pc-ta (rtx3080ti i7-12 gen i takie tam zabawki) ale stwierdziłem że zanim wydam te 18koła lekko zreanimuję starego pc-ta kupiłem starszą grafikę i wiecie co? przeszedłem 3-4 gry i taki #!$%@?. Kiedyś lubiłem czytać, sporo czytałem miałem ulubiną serię książek i zaliczyłem jakieś 80 tomów, teraz leży ze 20 zamówione chyba 4 albo 5 kolejnych tomów z serii, a ja kolejny weekend przewegetowałem przed serialami. #!$%@? mać, ja #!$%@?ę, mam jeszcze jedną rzecz którą naprawdę lubię - rower - jeżdżę dużo i długo ale przez to znalezienie różowej graniczy z cudem. Już raz jedna mi kazała wybierać ona albo rower i wiadomo co wybrałem. Najgorsze w tym że mimo lubię jeździć i tak mnie to #!$%@?, najgorszy moment jak jestem w trasie 12-24h i nadchodzi wieczór, słońce zachodzi i w domach zaczynają palić się lampy. Widać jak rodziny zasiadają do wspólnej kolacji a ja po raz kolejny zjem na ławce czy przystanku bułkę z jogurtem. Od jutra znowu #!$%@? maraton w robocie której nienawidzę, potem znowu weekend który przewegetuję przed serialami. #!$%@? ja #!$%@? #!$%@?.
#przegryw #tfwnogf
  • 8
Tak. Piszę poważnie.
Jak zbadasz krew i będzie nisko to suplementuj i dociągnij do 50.
Poprawisz samopoczucie a i tym sposobem może spotkasz różowy pasek. Wbrew pozorom kobiety szukają bardziej uśmiechniętych i zadowolonych z życia a nie pięknych.
Zacznij od tego.