Wpis z mikrobloga

Siemano XD
Musiałem sobie zrobić przerwę od wykopu po tym co się działo w ostatnich dniach na giełdzie. Psycha was siting. Na szczęście odbliliśmy i już jest ze mną lepiej. Zajebiście, że pracowałem w januszexie na nocki, potem spałem 3-4h więc byłem na giełdzie prawie 20h/5. Strałem się utrzymywać margin level powyżej 100% i trejdowałem większym kapitałem, ale z stap losami. W piątek było 49.2k i #!$%@? pokusiło mnie żeby dobić powyżej 50k i to była nauczka i przykład, że chytry traci dwa razy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mega #!$%@? się czułem, ale chyba trzeba robić tak jak Maowiecki mówił, żeby obniżać oczekiwania. 40-45k to też niezły wynik i nie ma czym się przejmować. Swoją drogą to apetyt rośnie wykładniczo do jedzenia XD
Oczywiście wiszę jeszcze na longach na nasdaqu powyżej 15k, ale teraz to już na miękko z tym co było jeszcze w tamtym tygodniu XD
Słabą psychę mam. Na początku sie cieszyłem gdy zarobiłem kilka tysięcy, a teraz jestem wkurzony gdy zarobię 45k zamiast 50k ;/ Mega #!$%@? uczucie, bo przecież przyszedłem tutaj dobrze się bawić.
#gielda
Chris_Karczynski - Siemano XD
Musiałem sobie zrobić przerwę od wykopu po tym co się ...

źródło: comment_1643647443TC13XyzTZNI7IOmiZlrAR8.jpg

Pobierz
  • 32
czy dobrze widzę, że otwierałeś shorty na US100, mając jednocześnie cały czas od półtorej tygodnia otwarty long na US100? xD


@bart40404: Dobrze widzisz. Jeżeli wtedy by rosło to margin level też by rósł, a jeżeli by spadało to margin level spadałby trochę wolniej niż bez tego shorta. Jedyny błąd był takie, że za późno te shoty dałem.
@bart40404: longi to trzeba było zamykać 2 tygodnie temu, ale kto wiedział, że tak jebnie, a nie teraz gdy każdy jest na - kilka tysięcy. Wiem, że to odbije i że trzeba było to przetrzymać. Chyba teraz będę wszystkie zyski od lutego włącznie wypłacał na z xtb, bo im więcej tam mam tym bardziej ryzykuję i nie czuję tak tej kasy.