Wpis z mikrobloga

Mircy mam taki pomysł, żeby zrobić fake posta, że rząd Polski w związku ze spadkiem dzietności i nieskutecznością programu 500+ planuje zwrot o 180 stopni, i od teraz nie będzie żadnych świadczeń na dzieci, a rodzice którzy dotychczas dostawali zasiłki będą poddani ścisłej kontroli, czy spełniają wszystkie warunki potrzebne dziecku (tutaj można by było wymienić rzeczy takie jak ciepła woda np. czy osobny pokój dla każdego dziecka, żeby dodatkowo podgrzać atmosferę). Jeśli rodzice nie będą spełniać tych warunków to od przyszłego roku Państwo Polskie zorganizuje jakieś ogólnopolskie ośrodki w których te dzieci będą wychowywane przez zakonnice(szansa na podwójny trolling), a rodzice będą obciążeni kosztami tego ośrodka. Jakby to odpowiednio realistycznie napisać, dodać zdjęcie jakiegoś ministra, i wrzucić na grupki dla #madka to mogłaby być niezła gównoburza. Reflektuje ktoś? xD

#trolling #niechktos #heheszki #madki #patologia
Zgrywajac_twardziela - Mircy mam taki pomysł, żeby zrobić fake posta, że rząd Polski ...

źródło: comment_1643794365Nm1HkL50y0KjCDNFADEvCB.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Nie_jezdze_taksowkami:

Dodaj, że rodzicom, którym dzieci odebrano będą musieli oddać wszystkie 500+, które dotychczas wzięli xD

Proszę uprzejmie xD

W związku ze spadającą dzietnością, i niezadowalającymi efektami programów 500+ i "Dobry start" poseł Zjednoczonej Prawicy Karol Łuszczyński zaproponował rewolucyjne zmiany w systemie wsparcia Polskich rodzin. W związku z niepowodzeniem dotychczasowych programów wsparcia polskich rodzin, a także znacznie zmniejszonymi wpływami do budżetu z powodu pandemii Covid-19, od przyszłego roku 2023 polski rząd
  • Odpowiedz
@Ranger: No ja właśnie też nie mam czasu ani środków odpowiednich(konta na FB brak a jedyne fejkowe z pawlaczem mi zbanowali dawno temu xD) żeby to rozesłać po grupkach, dlatego liczę na wsparcie ludzi tutaj. Tekst odpowiedni stworzyłem, teraz tylko zrobić ładną grafikę, co obiecał @KranikSpolski i można puszczać w świat te szokujące informacje xD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: za skomplikowane, nie zrozumieją, lepiej ogłosić jakąś kartę Dziecko+ na którą dziecko może dostać komputer, dofinansowanie 1000 zł na książki, kosmetyki. Napisaliście tasiemca którego nikt nie przeczyta, to muszą być max 3 linijki i zdjęcia zadowolonych matek które już z programu korzystają
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: wrzuć takie przed kampania wyborcza, bez falstartow
nie znam się, ale żeby to legitymuje wyglądało typu"ze źródel zbliżonych do Mateusza nieoficjalnie dostaliśmy info..." z wykazem dzietności itp
  • Odpowiedz